Autor Wątek: 21.09.2018 Wrześniowa Warszawska Masa Krytyczna  (Przeczytany 2252 razy)

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • drezyny.eu
21.09.2018 Wrześniowa Warszawska Masa Krytyczna
« dnia: Wrzesień 18, 2018, 09:54:11 pm »
WMK wraca.

Jako miejsce zbiórki żeby łatwiej było nam się znaleźć standardowo proponuję mostek obok Kolumny Zygmunta.

Władze Miasta, deklarują to co im pasuje, co jest modne i poprawne politycznie i... na deklaracjach się kończy. Na stronach Miasto Stołeczne Warszawa oraz Zarząd Dróg Miejskich Warszawa nie było żadnej informacji o Inicjatywie Dzień Bez Samochodu, tak by mieszkaniec czasem nie wiedział jak skorzystać, zresztą i tak nie ma z czego.
Jedyną akcję przeprowadził ZTM, który ogłosił powód dla którego w komunikacji miejskiej jeździmy za darmo. Pewnie smog osiągnął poziom krytyczny.
Mamy wrażenie, że Miasto wstydzi się biedy okazywanej korzystaniem z komunikacji miejskiej czy roweru, a wiemy na pewno, że nie robi wystarczająco wiele dla zrównoważenia indywidualnego transportu samochodowego w Warszawie
Mieliśmy nadzieję rok 2018 będzie pod tym względem lepszy...
Mieliśmy... :-(

TRASA:
Pl. Zamkowy, Miodowa, Senatorska, Pl. Bankowy, Andersa, Mickiewicza, Pl. Wilsona, Mickiewicza, Pl. Inwalidów, Mickiewicza, Andersa, Pl. Bankowy, Marszałkowska, rondo Dmowskiego Al. Jerozolimskie, Pl. Starynkiewicza, Al. Jerozolimskie, Pl. Zawiszy, Al. Jerozolimskie, rondo Dmowskiego, Marszałkowska, Pl. Konstytucji, Waryńskiego, Boya, PL. Unii Lubelskiej, Marszałkowska, Pl. Konstytucji, rondo Dmowskiego, Al. Jerozolimskie, Al. 3 Maja, Most Poniatowskiego, Al. Poniatowskiego, Rondo Waszyngtona, Al. Poniatowskiego, Al. Jerozolimskie, rondo Dmowskiego, Marszałkowska, Pl. Bankowy, Senatorska pl. Zamkowy.


Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

raffi

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 253
Odp: 21.09.2018 Wrześniowa Warszawska Masa Krytyczna
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2018, 07:27:27 am »
Bedę. Biorę ze dwa znicze by zapalić na Poniatowskim.