Autor Wątek: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć  (Przeczytany 4135 razy)

bendra

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 22
Witam.
Chciałbym rozpracować co oznaczają dane pozycje na forum. Są związane są z ilością wysłanych wiadomości.
Oto co zauważyłem przeglądając listę użytkowników:
0 - 19  sympatyk
20 - 49  sympatyk na poziomie
50 - 199  kolarz na poziomie
200 - 499? (prawdopodobnie 499 - a może 599 - pomóżcie to ustalić) wyczynowiec na poziomie
500+ (a może 600) całkiem inny wariat

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 926
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2017, 08:35:41 am »
Liczba napisanych postów. Tylko to.
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

tomo

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • SWB DIY
Odp: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2017, 11:12:29 am »
I odpowiedni datek na potrzebujących poziomkowców  ;D

bendra

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 22
Odp: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2017, 03:33:41 pm »
Fajnie by było, by do konta była też przypisana opcja - jaki rower się posiada.

tomo

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 820
  • SWB DIY
Odp: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 06, 2017, 04:00:44 pm »
Ależ jest.  Profil->modyfikuj profil->tekst osobisty. Możesz tam wpisać na czym jeździsz.

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2017, 04:23:47 pm »
Fajnie by było, by do konta była też przypisana opcja - jaki rower się posiada.

Przecież wiadomo - poziomy.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


bendra

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 22
Odp: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2017, 10:44:56 am »
Akurat nie wiadomo. Ja np. aktualnie roweru poszukuje. Mam pionową kolarkę. A poziomów też jest różnych rodzajów wiele.

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Oznaczenia pozycji na forum: sympatyk, wyczynowiec itp. Co oznaczają, jak zdobyć
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 08, 2017, 06:33:35 pm »
Mam aktualnie 3 poziomy i 3 piony, miejsca na opis by zabrakło :) Btw jak szukasz pozioma to muszę zwolnić miejsce na nowy projekt i CLWB ( taki tylko na 2x 20" http://homepages.nildram.co.uk/~talizmar/xntrick/photos/citybike2.jpg ) będzie do sprzedania. Jak byś był zainteresowany to skrobnij priv.