Autor Wątek: Kupiłem czerwony kabriolet... a nie, to nie tak: kupiłem niebieskiego Thys'a 222  (Przeczytany 3199 razy)

Franc

• całkiem inny wariat
  • Rowery Poziome Rule
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Kupiłem czerwony kabriolet... a nie, to nie tak: kupiłem niebieskiego Thys'a 222
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 19, 2017, 09:49:16 pm »
Kwazik: Sorry, zupełnie nie wiedziałem, w ogłoszeniu nie było, że sprzedany, tylko, że aukcja zakończona. Rozmawiałem z gościem i mówiłem, że przegapiłem aukcję, i nie zdążyłem kupić i czy jeszcze jest do kupienia. Odpowiedział, że nie kupiony i że mogę po niego przyjechać. Tak więc jeszcze raz sorry.
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P8 (SWB ASS)
Thyss 222
szary Modus z D4F
grafitowa Viki "C" Caravan z 19DTH zwana Czołgiem

kwazik

• sympatyk na poziomie
  • **
Odp: Kupiłem czerwony kabriolet... a nie, to nie tak: kupiłem niebieskiego Thys'a 222
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:13:42 pm »
to tym bardziej potwierdza, że sprzedający to ***** :/

Nic  to... wystawiam mu negatywa - tyle mogę zrobić.
Tobie życzę szerokości!:)

Franc

• całkiem inny wariat
  • Rowery Poziome Rule
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:18:19 pm »
Nie warto, mógł coś źle zrozumieć, na jakiejś imprezie był jak dzwoniłem, mógł nie sprawdzić, ja z nim rozmawiałem w sobotę wieczorem a w niedzielę pojechałem. A może znajdzie jeszcze jakiś?

IMK P8 (SWB ASS)
Thyss 222
szary Modus z D4F

kwazik

• sympatyk na poziomie
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 19, 2017, 10:39:46 pm »
No wiesz... jak się jest sprzedawcą, to jak się wystawia na allegro, to zanim się sprzeda komuś przez telefon, to  się sprawdza czy zostało kupione. A nic...mniejsza z tym.
Nie mniej..no skoro ma dwa, to może będzie i trzeci.;)

Franc

• całkiem inny wariat
  • Rowery Poziome Rule
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 21, 2017, 10:20:07 am »
Młody znowu dorwał się do moich klików i jeździł Thysem po okolicy (szpanując przed kolegami) niestety urwał linkę od koła do wózka (przy samym wózku). Założyliśmy z powrotem, ale nie tak jak było, tylko w trochę prostszy sposób i nie działa - ciągle się wyczepia. Wczoraj nie było już czasu, może dziś poprawię. Wychodzi, że to dokładnie przemyślana konstrukcja i trzeba składać dokładnie jak oryginał, żeby działało.

IMK P8 (SWB ASS)
Thyss 222
szary Modus z D4F

Antonowitch

• całkiem inny wariat
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2017, 09:15:46 pm »
Na tegorocznym Spezi dwóch Słowaków pod brandem Zaik prezentowało taki pojazd poziomy jako rozwiązanie autorskie..
Ktoś się do tego odniesie.
Tutaj  ich strona: http://zaikbike.com/gallery/
Poziomo pozdrawiam,
Grzegorz Antonowicz
Części do budowy rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

Franc

• całkiem inny wariat
  • Rowery Poziome Rule
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2017, 08:47:14 pm »
Zgodnie z poprzednim postem, złożyłem linkę poprawnie, dodatkowo trochę przesmarowałem prowadnicę i wszystko działało do dzisiaj.
A było to tak: postanowiłem powiosłować do pracy, i zrobiłem to. Dałem radę podjechać pod Dolinkę Służewiecką, wjechać na Most Siekierkowski (nie dałem tylko rady zakręcić), w drodze powrotnej dałem radę wjechać na koronę Wału Miedzeszyńskiego (z poziomu jezdni), dałem radę na Dolince, niestety jakieś 7km od celu urwałem linkę napędową (znaczy popękały włókna i trzyma się na pojedynczych drucikach i rdzeniu) i do domu musiałem autobusem i na piechotę.
Wiedziałem już w chwili zakupu, że jest do wymiany, nie wiedziałem, że aż tak szybko. Cóż czeka mnie wizyta w sklepie żeglarskim :)

IMK P8 (SWB ASS)
Thyss 222
szary Modus z D4F

Franc

• całkiem inny wariat
  • Rowery Poziome Rule
    • Moje zdjęcia rowerów
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 22, 2017, 08:42:05 am »
Linka wymieniona - wyszło taniej niż łańcuch i znowu pojechałem do pracy. Żyję, ale odczuwam pewien dyskomfort na myśl o podnoszeniu rąk do góry w jakimkolwiek celu. Dziwne.....
Jest wolniejszy niż P8, choć przy obecnym stanie P8 to Thys jest szybszy :)
Jest mniej zwrotny
To coś przerzutkowo-podobne udaje, że działa.

Rodzice twierdzą, że od pewnego czasu jest jakiś rower wiosłowy na Antoniuku w Białymstoku a człowiek nie chce się ujawnić.

IMK P8 (SWB ASS)
Thyss 222
szary Modus z D4F

Yin

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 01, 2017, 07:24:56 pm »
Fajna maszyna, nowe szlaki przecierasz :)
Frame is the heart of bike
https://get.google.com/albumarchive/113663826549422725409
5320W -> Watowica in progres :)