Autor Wątek: Reakcje i pytania ludzi  (Przeczytany 417481 razy)

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #810 dnia: Czerwiec 03, 2018, 11:01:30 am »
Mój kolega - muzyk patrzy na mój rower, a dokładnie na bom i:
- Z tego by szło jakiś flet zrobić!
:)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Inc0

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 295
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #811 dnia: Czerwiec 03, 2018, 11:04:30 am »
hehe raczej puzonik :D
Lepsze jest największym wrogiem dobrego.

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2326
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #812 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:41:28 am »
Wczoraj (znaczy w czwartek) powiosłowałem do pracy (tak jak w poniedziałek i wtorek oraz dzisiaj) a potem do centrum załatwiać sprawy przed wyjazdem na urlop.
Wiosłuję sobie DDR wzdłuż Wisłostrady (wAw), żeby skręcić w Ludną => Książęca a ktoś z boku/tyłu krzyczy [zdziwienie=on] "Kurde, to wioślarz" [zdziwienie=off] :) nie zdążyłem zareagować bo zapaliło się zielone na przejeździe ale byłem mocno zdziwiony bo rzadko ktoś tak szybko zdaje sobie sprawę, że Thyss to coś innego
Załatwiłem sprawy i przez Pola mokotowskie => Wyścigi wiosłuję do domu, przy Wyścigach wyprzedzam jakąś panią na rowerze [panika=on] "O Boże!!!" [Panika=off].

Mam ochotę wziąć córkę na wycieczkę tandemem do parku fontann nad Wisłą w sobotę wieczorem - ciekawe jakie będą reakcje ludzi :D
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

fdx

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 695
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #813 dnia: Lipiec 27, 2018, 10:21:24 am »
A weź zrób tandem wioślarski to dopiero będzie
Poziomka... bo ostre koło jest zbyt mainstreamowe...

Franc

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2326
  • Ponad 30 lat na poziomie
    • Moje zdjęcia rowerów
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #814 dnia: Lipiec 27, 2018, 10:33:59 am »
Franc "Rowery Poziome Rule"

IMK P14-001 (SWB ASS)
Thyss 222
IMK P12 (SWB, USS, B2B tandem)
szary Peugeot 508SW z DW10CTED4
Twister 800

fdx

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 695
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #815 dnia: Lipiec 27, 2018, 11:48:17 am »
Jak następnym razem ktoś będzie widział taki rower w dobrej cenie (ok 1000zł to ja chętnie).
Wtedy to byla naprawde niezła okazja, zwykle one są drogie
Poziomka... bo ostre koło jest zbyt mainstreamowe...

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 926
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #816 dnia: Lipiec 29, 2018, 11:51:52 am »
Dzisiaj próba generalna flevo pt. Zdążyć przed deszczem, jadę sobie z ojcem koło galerii bałtyckiej i jeden typ podchodzi i pyta czy może zrobić mi zdjęcie bo on z Ukrainy i nigdy takiego roweru nie widział. ;) Zdrobil dwa zdjęcia, podziękował i poszedł. ;)
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 926
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #817 dnia: Lipiec 30, 2018, 06:03:13 pm »
Oprócz tego że mnie dzisiaj pies zjadł prawie to jak słowo daję, po raz pierwszy mi się przydarzyło, żeby się jakaś kobiecina na mój widok przeżegnała O_0
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #818 dnia: Lipiec 30, 2018, 07:19:50 pm »
po raz pierwszy mi się przydarzyło, żeby się jakaś kobiecina na mój widok przeżegnała O_0

Też mi się to kiedyś zdarzyło :D
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

piechucki

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 49
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #819 dnia: Lipiec 30, 2018, 10:11:32 pm »
Przejeżdżam parę dni temu koło mamy z dzieckiem. Dziecko na mój widok wtuliło się z płaczem w "kiecę" i słyszę za sobą (przez łzy) "mama, jak ten pan jedzie na rowerze?"...
Wojtek
Challenge twister

Danielasty

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 951
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #820 dnia: Lipiec 30, 2018, 10:48:02 pm »
ja w Uk na początku jestem wyśmiewany, ale dużo osób się uśmiecha, głównie tylko " what the hell is that?! " Łapią się za czoło z słowame " Awesome bike! " sporo też osób pyta o cene z jaką widzi się ne ebayu, Rame do flevo da się kupić "od" 500f ... gdzie trajki chodza czasem po 2-3 kafle. Na chwile z prędkościami jaką osiągam ciężko dogonić kolarzy na drogach .. by ich zaskoczyć , chociaż kręci się ładnie na prostej :)

3x3

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 318
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #821 dnia: Sierpień 02, 2018, 08:33:18 pm »
 33 lata temu podjechałem trajką w miejsce X . Słyszę zza płota - a wyjdźże tam które, jakiś inwalida przyjechał. Po 25 latach szczęśliwego pożycia w w/w plejsie na szczęście po 30 latach zburzyli tak, że kamień na kamieniu nie został. Fortuna kołem się toczy, a nawet trzema...

Żeby nie było - Danielasty mie sprowokował swojemi trabls na lokalu.

Romanes

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 209
  • handmade CRUZBIKE
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #822 dnia: Sierpień 17, 2018, 03:30:30 pm »
Na chodniku mostu (za konstrukcją) mama do dzieci : -"Popatrzcie jaki rower pojedzie"; podjeżdżam cruzem bliżej i dzieciaki (dwoje wiek wczesnoprzedszkolny) zobaczyły mnie i słyszę na trzy głosy (mama też) : -"TEŻ BYM TAK CHCIAŁ/A!!"   :D ;D

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 926
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #823 dnia: Wrzesień 03, 2018, 10:26:18 am »
Jadę sobie w sobotę na mały 47km spin rowerkiem po 3city, przejazdem koło opery bałtyckiej, idzie z naprzeciwka dwoje dzieciaków w wieku prokuratorskim i słuchają polskich hiphopów na głośniku akurat jak ich mijałem był fragment: "co to kur*a jest?!" w nagraniu, przyznam że parsknąłem sążnie :D
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

osesku

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #824 dnia: Wrzesień 03, 2018, 12:08:50 pm »
@ DeVilio: Cześć, też w sobotę ciągnąłem nad Wisłę do Tczewa. W Przejazdowie kierowca prowadzący "TIR-a" z Białorusi nie dohamował przed wysepką o czym był łaskaw poinformować mnie sygnałem dźwiękowym ("DDR" była/jest w... "remoncie", a i tak ma za wysokie krawężniki na wjazdach). Zmieścił się razem ze mną, ale trochę musiałem wolniej poturlać się po poboczu. Dogonił mnie szosówką Czech jadący do pracy w biurze przy budowie mostu w Kiezmarku. Pociągnęliśmy razem do Cedr Wielkich z niezłą średnią. Miał Déj? vu. Wcześniej mógł Ciebie spotkać, (flaga i banderka) ;). Pogratulował konstrukcji, na kawę zapraszał do biura i podpowiedział, żeby rowerem na nowy most w razie potrzeby się już wbijać. (Miałem z tą przeprawą po starym, w środę do czynienia, nie było gładko) ;).
Właściwie, (choć nie w temacie, ale kontynuując "przygodę") w Tczewie się przekonałem, że "Kratkowym" Wisły nie przejadę ani nie przejdę - zamknięty... kratami :(, na znakach podpowiadali, (pieszym i rowerzystom?) że dopiero w Bałdowie... Zawróciłem.