Autor Wątek: Reakcje i pytania ludzi  (Przeczytany 418808 razy)

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #660 dnia: Kwiecień 18, 2015, 05:36:22 pm »
@Yin - nie zgodzę się. W przypadku takich harlejowatych cuduff masz ręce uniesione cały czas do góry. I to czasami pod sporym kątem. Wiesz jak to wpływa na krwioobieg? Ano właśnie. Pomijam fakt, że to wygląda chwilami tak, jakby motocyklistę ktoś chciał przybić do jakiegoś krzyża, albo co. A przecież to ma być chyba motor rekreacyjny, wycieczkowy czy nie?

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #661 dnia: Kwiecień 20, 2015, 09:13:06 am »
Z wczoraj:
- Mamo! MAMO! TEN PAN NIE MA KIEROWNICY!!

fakt, nie często używam kierownicy, do ewentualnego hamowania czy zmiany biegów :D
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #662 dnia: Kwiecień 20, 2015, 10:44:13 am »
@Yin - nie zgodzę się. W przypadku takich harlejowatych cuduff masz ręce uniesione cały czas do góry.
Ja tez się nie zgodzę :) To co kojarzysz to kierownica typu ape bar, ona nie jest czysto mocowania seryjnie raczej zakładana przez zapaleńców. Popatrz sobie na filmy / fotki z zlotów moto - większość kierownice ma znacznie poniżej barków. A sam ape tez nie jest strasznie niewygodny o ile nie jest przesadzony na wysokość bo jeśli ma się ręce poniżej barków to jest całkiem ok. Zresztą wystarczy ze na naszym zlocie pojawi się ktoś na gold rushu i będzie można się przekonać :)

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #663 dnia: Maj 24, 2015, 05:02:27 pm »
Niemcz.
Przejeżdżam obok jakiegoś sklepu i słyszę:
- Zwolnij, szkoda życia!

Ehm, jasne. Pogadamy za 10-20-30 lat :P

pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #664 dnia: Maj 26, 2015, 07:20:46 pm »
Nie wiem, co myśleć. W mojej rodzinnej miejscowości (Nowy Dwór Gdański) spokojnie i bez większego pośpiechu sobie jadę.. i słyszę wrzask dzieciaków: "Patrzcie, poziomka jedzie!".

Oznacza to, że nieletni już są obeznani z tego typu konstrukcjami.. Czy ktoś na forum przyznaje się do edukacji tychże młodzieńców?

Jako że się opalałem, to ręka tylko się zawahała nad klamkami, ale pojechałem dalej :( Teraz ciekawość mnie zżera.

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #665 dnia: Maj 26, 2015, 07:22:47 pm »
Przyznaję się, że czasami jak wolniej jadę, albo stanę i obok jakiś dzieciar drze się i nie wie co to jest to go edukuję, że to jest rower poziomy.

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 428
  • Kolejarz forumowy
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #666 dnia: Maj 26, 2015, 08:10:38 pm »
Z roweru rzadko wstaję ale czasem wybiorę się do wielkiego miasta na jakieś piwo i wtedy tylko komunikacja miejsca wchodzi w grę.

Stoję na przystanku i czekam na autobus a ze mną jakieś dwie starsze kobitki.
Jedna się dziwnie mi przygląda przez chwilę i wypala:
-To Pan!

Nie wiedząc o co chodzi wypaliłem:
-Tak!To ja!

Chodziło o to że codziennie mnie mija w drodze do pracy po czym ja ją mijam dwa kilometry dalej jak stroi w korku  ;D


Druga sytuacja.
Pojechałem do wielkiego miasta sprawunki załatwić.Tego miasta gdzie kibice składają palce w charakterystyczną "elkę".
Stoję na przejściu w Dolince Służewieckiej a obok czterech "dresowych" z Królewskim w ręku.Wypisz wymaluj kibic Legii.
Ten najbardziej ogarnięty przygląda mi się po czym pada sakramentalne:
-Zapier...la się tym?
-Zapier...la się-odpowiedziałem zgodnie z prawdą i pojechałem sobie  ;D
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

M63

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 113
    • Moje Poziomki :)
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #667 dnia: Maj 27, 2015, 09:55:38 pm »
patrz  "dyszel z kółkami"   ;D
Nie wstanę ,
TAK będę leżał !!!

aligatorpoczta

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 422
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #668 dnia: Czerwiec 04, 2015, 08:24:26 am »
Siema wszystkim chciałem z dumą poinformować ze skutecznie udało mi się zarazić kumpla poziomicą  :) Niech też cierpi na wygodnictwo jazdy i inne niedogodności ;)
Czarne Swb  ful 26x26, Zielona żaba swb 20x26

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1611
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #669 dnia: Czerwiec 04, 2015, 03:07:33 pm »
Siema wszystkim chciałem z dumą poinformować ze skutecznie udało mi się zarazić kumpla poziomicą  :) Niech też cierpi na wygodnictwo jazdy i inne niedogodności ;)
No to fantastycznie :) W ramach podziękowania możesz wszystkim postawić po browcu na Zlocie ;)

Tehen

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 428
  • Kolejarz forumowy
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #670 dnia: Czerwiec 13, 2015, 10:04:47 pm »
Poszedłem sobie wieczorem na kebaba a Ahmed zamiast spytać o żarcie pyta "jak tam Twój rower? "

 ;D
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 927
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #671 dnia: Czerwiec 15, 2015, 08:58:34 am »
Wczoraj był Wielki Przejazd Rowerowy w 3city i gdybym miał wypisać wszystkie reakcje na mój widok to bym musiał kilka stron A4 wypisać, ale 99% pozytywne plus standardowe: Nie za wygodnie Ci?!
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

gajowy

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 434
  • byle dalej i dalej
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #672 dnia: Lipiec 06, 2015, 12:59:27 am »
Wczoraj pomykałem sobie spokojnie i widzę że z naprzeciwka jadący automobil zatrzymał się. Starszy gościu wysiada i zaczyna delektować się załatwianiem potrzeby. Kiedy go mijam odwraca głowę i zdziwiony zagaduje:
- gdzie cię niesie na tym czymś ?
na to ja:
- proszę uważać bo leje Pan sobie w buta
gość krótko:
- o k...a!
Wniosek - jak lejesz to patrz gdzie lejesz ;D

Romanes

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 209
  • handmade CRUZBIKE
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #673 dnia: Lipiec 06, 2015, 05:37:25 pm »
Użytkując cruzbika najczęściej słyszę pytanie : "Czy wygodnie?"
odpowiadam : "Jak na fotelu przed telewizorem, z nogami na stołeczku!!"   ;)

No i zdziwone "Na pewno mięśnie nóg/brzucha nie bolą, jak masz nogi w górze??"  :o

Czyli standart  :D

No i dzisiaj: po pracy pomykam do dworca PKP w Gliwicach, naprzeciwko jedzie troje młodzieńców. Okrzyk jednego z nich : "Łaaałł, myślałem że na jednym kole jedzie!!!!"
Chodziło mu o monocykl??  ???   

fdx

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 695
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #674 dnia: Lipiec 07, 2015, 07:05:56 am »
Akurat stalem na swiatlach z lekkiej górki. Stanął koło mnie gosc na szosówce.

- Wygodne to?
- bardzo wygodne
- ale pewnie nie za szybkie?
- ano moglo byc lepiej   (faktycznie mogloby byc - nogi jeszcze nie wytrenowane do takiej pozycji)

po czym zmiana swiatel. on ruszyl ja chwilke pozniej ruszylem a ze z gorki bylo to szybko mialem 45 na godzine.
minalem go z taka predkoscia i pomknąłem do przodu - slyszalem tylko za sobą - A mialo byc powolne... i tyle mnie widzieli...
Poziomka... bo ostre koło jest zbyt mainstreamowe...