Autor Wątek: Reakcje i pytania ludzi  (Przeczytany 417471 razy)

Antonowitch

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 768
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #405 dnia: Luty 27, 2014, 12:34:14 am »
Mi największą przyjemnosc sprawia jak słyszę że mówi patrz jedzie poziomka lub rower poziomy. To swiadczy o wzroscie swiadomosci publicznej, pojawianie sie na zlotach, masach, wielokrotne tlumaczenie co to jest i gdzie jest kierownica jednak robi swoje.
Sor za brak polskich znakow...jeb...mac....
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2014, 12:36:49 am wysłana przez Antonowitch »
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

DeVilio

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 926
  • Prawdziwe rowery mają krągłości. FATBIKE!
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #406 dnia: Luty 27, 2014, 11:36:53 am »
Wczoraj po raz pierwszy mnie ktoś zaczepił odnośnie roweru i padło pierwsze pytanie: "drogi taki jest?" a potem że wygląda na wygodny, że pewnie jest szybki itd. Tak to zazwyczaj po prostu ludzie starają się dyskretnie gapić :)
Bottecchia American FatBike
FatFlevo

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #407 dnia: Luty 28, 2014, 10:55:38 am »
Drukarnia w Bydgoszczy. Zaparkowałem rowerek, obok z centrum wyszedł jakiś gośc, do roweru MTB obok podchodzi, odpina... I krótka rozmowa o sezonie, że się zaczyna (he? dla mnie trwa cały czas!) i o rowerze moim jak zwykle... I odjeżdża, ale... Oglądam się - bez światełek?
- Ej, a światła?
Ogląda się na mnie:
- Ja nie potrzebuję, ja wszystko widzę!

Bo wicie rozumicie, światła są po to aby oświetlać, a nie żeby być widocznym ;>>>

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #408 dnia: Marzec 04, 2014, 01:24:48 am »
A mnie na Masie Krytycznej pamięci Żołnierzy Wyklętych spotkało takie coś: babka do babki na mój widok: - To dopiero jest pozycja! Taniec z gwiazdami normalnie! Program dla idiotów!
;DD
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Ślimak

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 24
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #409 dnia: Marzec 05, 2014, 09:01:59 pm »
Wieczór. Stoję na światłach. Z prawej podjeżdża Skoda Fabia. W środku Cyganie, w liczbie ok. 8 osób:
- Fajny rower. Skąd masz?
- Zrobiony na zamówienie.
- Ukradłeś?
- ?!?!?

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #410 dnia: Marzec 06, 2014, 12:27:07 am »
Przy okazji można było dryndnąć na policję, że nadkomplet w tej fabii siedzi ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

wildzi

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 52
  • Wieczny majsterkowicz...
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #411 dnia: Marzec 06, 2014, 12:40:03 am »
Na Masę Żołnierzy Wyklętych postanowiłem pojechać poziomkę - moja Krysia góralem. Przed wyruszeniem zrobiła kilka kółek wokół bloku na poziomce. Wchodząca do mojej klatki sąsiadka, starsza już pani, skomentowała to tak... < z uśmiechem > Na leniuszka:o
WilPaf -> SWB ASS 20x24

WilPaf II -> SWB ASS 20x20 "Lepszy" vel. "Killer"

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #412 dnia: Marzec 06, 2014, 01:40:25 am »
@Wildzi - miałem to samo, ale w lepszym wydaniu na Pomorzu... Rower zapakowany jak się tylko da, namiot, sakwy, worek... A tu z boku jakiś ojciec na pytanie swojego dzieciaka odpowiada:
- tata, co to jest?
- rower dla leniwych
Po prostu kończynki same opadają. Czy ludzie naprawdę nie znają podstawowych praw fizyki?

Ślimak

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 24
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #413 dnia: Marzec 06, 2014, 09:57:31 pm »
Przy okazji można było dryndnąć na policję, że nadkomplet w tej fabii siedzi ;)

Czas reakcji u mnie wydłużony - jakem Ślimak ;D. Poza tym telefon miałem w sakwie.

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #414 dnia: Marzec 07, 2014, 12:06:44 am »
Hehe :) a telefon w sakwie to chyba niezbyt dobry pomysł, bo co, jak do Ciebie ktoś zadzwoni, łapiąc Cię w trasie? ;) (chyba że jest to sakwa na kierownicy albo gdzieś indziej, byle pod ręką)

Czy ludzie naprawdę nie znają podstawowych praw fizyki?

Ano wielu nie zna... Tak samo jest z ortografią, interpunkcją i różnymi kwestiami gramatycznymi - wszystko opada aż do piwnicy!
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Ślimak

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 24
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #415 dnia: Marzec 07, 2014, 10:11:59 pm »
Hehe :) a telefon w sakwie to chyba niezbyt dobry pomysł
Wg mnie bardzo dobry pomysł. W czasie jazdy skupiam się na drodze, a jak jest trochę luźniej to relaksuję się. Telefon by mi tylko przeszkadzał.

(chyba że jest to sakwa na kierownicy albo gdzieś indziej, byle pod ręką)
Zupełnie nie, za fotelikiem.

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #416 dnia: Marzec 07, 2014, 10:24:29 pm »
@Ślimak - a nie boisz się, że ktoś go wyjmie? (o ile go widać?)
Ja miałem kiedyś taką sytuację jeszcze w 2008 roku. Jechałem przez Al.Niepodległości, zatrzymałem się na światłach i słyszę jakieś chichoty za sobą... Nie zareagowałem, za to skrzyżowanie dalej po hamowaniu okazało się, że z mojego bagażnika spadł... pojemnik pusty na jedzenie. Ot, ktoś sobie zażartował moim kosztem. Ale to oznacza, że my na poziomkach nie za bardzo widzimy co sie dzieje z tyłu, więc cokolwiek umieszczamy z tyłu cennego - powinno być odpowiednio zabezpieczone.


I kolejna rzecz, o której już pisałem ostatnio, ale ponawiam bo mnie to irytuje... Te rżenie ludzi w Bydgoszczy na widok roweru poziomego. No ja rozumiem zdziwienie, zaskoczenie... Ale RŻEĆ jakby koń na blachę lał przez dobre kilka minut? Co to za kraj zaściankowy jakiś, że normlany rower powoduje u ludzi takie zachowania? Bo tak:
- zaścianek, bo nigdy na oczy nie widzieli normalnego roweru
- bo nie umieją się zachować
Matołstwo i analfabetyzm jakiś?

To ja już wolę odpowiadać 5x dziennie na pytania o rower, niż słuchać rżenia osłow. :]

Ślimak

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 24
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #417 dnia: Marzec 08, 2014, 12:24:02 am »
@Ślimak - a nie boisz się, że ktoś go wyjmie? (o ile go widać?)
Spoko, nie widać go. Telefon jest w wewnętrznej kieszonce sakwy. Góra jest rolowana i a potem zapinana na klapkę (sakwy Mainstream MSX).

tatar

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 184
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #418 dnia: Marzec 08, 2014, 06:40:51 pm »
Storm

Jak kretyn rży na mój widok to olewam tak samo jak wtedy, kiedy psy na mnie szczekają. W jednakowym stopniu cenię sobie ich opinię.
Chyba za bardzo się przejmujesz.

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #419 dnia: Marzec 09, 2014, 07:02:32 pm »
@Tatar - widzisz, w Warszawie i okolicach ludzie też rżą jak konie i osły, ale to słychać znacznie rzadziej, a czasami praktycznie wcale. Tymczasem w Bydgoszczy rżenie jest standardową reakcją na poziomkę. O ile w stolicy ludzie się obejrzą, przyjrzą i tyle - o tyle tam w kujawsko-pomorskim dochodzi do tego wydawanie dźwięków neandertalczyka... ;]
Czy ja się przejmuję? Nie, to po prostu zaczyna człowieka irytować, jak przejeżdża 100 metrów i w tym czasie 3 razy słyszy rżenie. I nie wiadomo właściwie z czego to rżenie? Z roweru, którym da się podrózować komfortowo w przeciwieństwie do sado-maso pionowca? Faktycznie, nie ma co, powód do śmiechu! ;]