Autor Wątek: Reakcje i pytania ludzi  (Przeczytany 417475 razy)

gromanik

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 198
    • Białołęka dla rowerów
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 18, 2011, 09:19:31 am »
Jadę sobie wczoraj wieczorem w porze powrotów kibiców z meczu ul. Piłsudskiego w Legionowie poziomem z przyczepką Croozer Kid for 2 na krótką wieczorną przejażdżkę. Chodnikiem po prawej idzie grupka kibiców i wyje do księżyca. Zaciekawieni widokiem pozioma z przyczepką zaczynają podbiegać nadal "śpiewając". Jeden biegnie jezdnią za mną. Na wszelki wypadek nieznacznie przyspieszam, gdyby mu strzeliło do głowy złapać się przyczepki czy ją popchnąć. Po chwili jednak zaskoczenie (i to pozytywne), bo z chodnika słyszę okrzyk innego kibica, żeby tamten zamknął mordę i wracał (na chodnik), bo w przyczepce jedzie dziecko   ;)

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 05, 2012, 10:32:32 am »
Kaczor1! Zdaje się, że spotkałam wczoraj "Twoje" białe BMW* ;) Pruło z prędkością światła Marszałkowską i chciało skręcić w prawo w Piękną (miało zieloną strzałkę, a ja przecinałam mu drogę) z takim samym impetem, ale mu to uniemożliwiłam :D

--
*) Stoją na światłach: Kaczor i białe BMW.
BMW (zerkając na rower Kaczora): - Ooo, kompleksy leczymy, cooo?
Kaczor: - Tak... mam małego członka, dlatego sobie kupiłem taki rower. A jak to nie wystarczy, to sobie kupię białe BMW!
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

pizmak

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 73
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 13, 2012, 07:00:26 pm »
No dobra..pomimo tego, ze na forum nie ma zdjec mojego pojazdu, to jednak troszke na nim jezdze ;) do tej pory tylko po zmroku na mojej malutkiej petli treningowej, ale dzisiaj...oj dzisiaj sie dzialo! Postanowilem pokazac moje cudo Rzeszowskiemu swiatu no i pojechalem z moja dziewczyna na ot taka wycieczke po bulwarach.

Dziewczyna po przejechaniu paruset metrow za mna w normalnym ruchu rowerowym stwierdzila, ze wygladam jak "żyrafa wśród koni" cokolwiek mialoby to znaczyc, bo to przeciez ONI maja tylki na wysokosci mojej glowy ;)
Reakcje ludzi generalnie sympatyczne, jakies tam smiechy i rozne hasla i haselka, ale jedna odzywka 'zwalila mnie z nog'

- o ku*wa! lezy i jedzie!

jak to uslyszalem, to sam sie dosc glosno zasmialem :D
Tak czy inaczej jazda w poziomie mocno mi pasuje i tak sie nie chwalac...na dzisiejszej wycieczce w bezwietrzne popoludnie, na plaskim asfalcie rozbujalem mojego potwora do 43.55km/h ! :) jeszcze troche i bedzie 50 ;)

trajk-o-ciklista

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1163
  • To recline is devine!
    • Rowerki, przyczepki, sakwy i bagażniki
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 13, 2012, 09:28:21 pm »
A wiesz że i tak Ci nie uwierzymy, bo ani zdjęć ani filmiku nie ma ;)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)

VeloMotion recumbents
Igorova Ciklo Garaża

------------------

pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 13, 2012, 10:26:52 pm »
Mnie rozśmieszyła "prośba" jednej pani.. "A pokaże pan brzuch?" A szła za mną dłuższy kawałek (mogła, bo jechałem z Młodą..) Aż musiałem usiąść :)

michu

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 158
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 19, 2012, 11:24:48 pm »
Przeze mnie prawie jeden facet wywaliłby się na rowerze, bo zamiast patrzeć na drogę patrzył na poziomkę. Na szczęście ostro dał po heblach i wyhamował. Sam mi się przyznał, że zagapił się na mnie ;).

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 20, 2012, 05:59:54 am »
"A ja myślałam, że to wózek inwalidzki" - SWB ASS
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


pizmak

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 73
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 20, 2012, 07:09:24 pm »
taaa...tez juz to przerabialem, haslo "te! patrz ku*wa, inwalida" o.O
lubie pozioma, zdecydowanie poprawia mi humor :)

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 20, 2012, 08:22:55 pm »
- Mamo patrz jaki śmieszny rower.
- Dziecko! Nie wolno się śmiać z inwalidy.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


robson97991

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 131
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 20, 2012, 08:36:44 pm »
O inwalidzie to ja też nie raz i nie dwa słyszałem."Ty patrz jaki gość ma rower.-Ciszej to inwalida". Z jednej strony ciesze się że nie jestem inwalidą,a z drugiej strony płakać się chce nad niewiedzą co poniektórych ludzi.
Robert

storm

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 20, 2012, 08:52:42 pm »
A ja zostałem dzisiaj wyśmiany na JP II w Warszawie... przelatywałem przez skrzyżowanie na pasach, wlatuję na chodnik a tu gromadka młodzików idzie i jakaś baba nagle dostaje rechotki... Echhhh... :]
Czasami ta marna świadomość ludzka sprawia, ze w tym mieście Warszawa czuję się gorzej niż na najdalszej wsi...

trajk-o-ciklista

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1163
  • To recline is devine!
    • Rowerki, przyczepki, sakwy i bagażniki
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 20, 2012, 11:27:08 pm »
- Mamo patrz jaki śmieszny rower.
- Dziecko! Nie wolno się śmiać z inwalidy.


A co, jak nie inwalida to już można się śmiać ? :/
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)

VeloMotion recumbents
Igorova Ciklo Garaża

------------------

Ijateż

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 89
  • vel marudaXL
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 21, 2012, 11:10:45 pm »
Śmiech to częsta reakcja ludzi na coś, czego nie znają ale uważają, że im nie zagraża. (ale mądre! ;) ) Zauważyłem ciekawostkę: wielu najpierw spogląda na ramę mojego roweru czy nie ma tam przypadkiem jakiejś marki, z której śmiać się nie jest cool ani trendy. U mnie nie ma nic, tylko lakier młotkowy, więc się śmieją. Chyba coś napiszę i będę obserwował reakcje. Tylko nie wiem co, żeby jakichś praw autorskich nie naruszać.

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 22, 2012, 05:48:15 am »
Chyba coś napiszę i będę obserwował reakcje. Tylko nie wiem co, żeby jakichś praw autorskich nie naruszać.

Ja swój wyrób nazwałem przekornie BUrZA. Pisane tą samą czcionkom co znany producent rowerów z Czech.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


tatar

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 184
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 22, 2012, 10:24:05 am »
To ja ostatnio zostałem przez jakąś kobitkę zagadnięty: "A jaka to marka?".
Nie byłem na to przygotowany i zacząłem coś bąkać pod nosem, na co ona spojrzawszy jeszcze raz na całość i dostrzegając przednie światełko sama znalazła rozwiązanie:
"A Kellys". I poszła sobie usatysfakcjonowana.