Autor Wątek: Reakcje i pytania ludzi  (Przeczytany 416887 razy)

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 05, 2010, 08:19:31 pm »
ja zauważyłem nie wiem czy wy też, ze nawet zwierzęta to znaczy psy a nawet koty dziwnie się przyglądają nie za bardzo wiedzą jak zareagować :)
zauważają  że coś jest nie tak
na koty nie zwrocilem uwagi, ale psy owszem, nie wiedza o co chodzi, patrza tak jakos niepewnie, co prawda niewielkie doswiadczenie mam na poziomie, ale jeszcze zadem pies mnie nie pogonil na poziomie, tylko przygladal sie podejzliwie

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2152
  • Zduńska Wola
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 05, 2010, 08:48:24 pm »
Jeden pies (wioska obok) zawsze ganiał za mną. Dostał z airzunda po uszach, to na widok moich kolorowych szmatek ucieka w popłochu.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


kapitanwasyl

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 368
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 05, 2010, 08:51:40 pm »
Z psami mam podobnie , nawet jak pogoni to i tak  nie dosięgnie   ;D
I tak w koło  Macieju ...

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 05, 2010, 09:36:40 pm »
na moj widok dzieiciak na rowerku zaczął krzyczeć, wyć, wpadł w amok :)
- aaa, uuu, ooo, taaaatooooooo!

Hehe też tak mam :). I do tego: tato ja chce taki rower!

Co do psów - moje wrażenia są takie że poziomego gonią bardziej, choć jakby ostrożniej (bez pchania się pod koła).

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 18, 2010, 10:07:51 pm »
a dzisiaj perelka,
przejezdzalem trajka przez G.Kalwarie, a poniewaz byl spory ruch musialem kawalek przejechac chodnikiem, jechalem z predkoscia 10-15, ludzi na chodniku nie bylo, ale na ktoryms rogu staly dwa mohery, wiec zeby je ominac bezproblemowo, jechalem spokojnie, uwaznie sie przygladajac, i jak bylem na wysokosci tychze, to depnaem na korby, traja szybko przyspieszyla i na to jedna z nich sie wydarla :
- Aaaaaaa !!! Ty ch**u !!! w sumie to mnie rozbawiłe beret :)
a potem bylo juz przyjemniej, jadac na drodze, dwukrotnie machali do mnie kierowcy TIRow

MaciejDlugosz

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:37:52 am »
a dzisiaj perelka,
przejezdzalem trajka przez G.Kalwarie, a poniewaz byl spory ruch musialem kawalek przejechac chodnikiem, jechalem z predkoscia 10-15, ludzi na chodniku nie bylo, ale na ktoryms rogu staly dwa mohery, wiec zeby je ominac bezproblemowo, jechalem spokojnie, uwaznie sie przygladajac, i jak bylem na wysokosci tychze, to depnaem na korby, traja szybko przyspieszyla i na to jedna z nich sie wydarla :
- Aaaaaaa !!! Ty ch**u !!! w sumie to mnie rozbawiłe beret :)
a potem bylo juz przyjemniej, jadac na drodze, dwukrotnie machali do mnie kierowcy TIRow

Jak mohery klną to aż szkoda że nie miałeś dyktafonu! Oczywiście moher zrehabilituje się włączając stację Radia "Żwirki i Wigury" i robiąc modły!

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 19, 2010, 07:12:12 am »
Jak mohery klną to aż szkoda że nie miałeś dyktafonu! Oczywiście moher zrehabilituje się włączając stację Radia "Żwirki i Wigury" i robiąc modły!

Cały czas mysle nad tym żeby jednak jeździć z włączoną kamerą, jestem coraz biższy reailzacji tego pomysłu , bo reakcje ludzi są na prawdę niezwykłe i zaskakujące.

Również wczoraj, jechałem wąskim odcinkiem jezdni z barierami oddzielajacymi ciąg pieszych, z naprzeciwka sznur samochodów, a za mną  TIR, ponieważ jechałem trajką to nie miałem mozliwości przyklejenia się do barierek, tylko musiałem maksymalnie się sprężać, żeby nie powodować niepotrzebnego napiecia u kierowcy, 100 m przed sobą zobaczyłem zatoczkę, więc machnąłem TIRowi żeby zaczął się rozpędzać do wyprzedzania, facet zrozumiał moje intencje, jak dojechailsmy na wyskosc zatoczki to ja zjechalem, pan TIR wyprzedził i uprzejmie podziekował "mrugawkami". I takie sytuacje są miłe, kiedy jest obustronne zrozumienie i "współpraca".

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 19, 2010, 09:08:39 am »
ponieważ jechałem trajką

Przezbroiłeś się w nowy rower i jeszcze nie pochwaliłeś się na forum ?:)

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 19, 2010, 10:27:36 am »
ponieważ jechałem trajką

Przezbroiłeś się w nowy rower i jeszcze nie pochwaliłeś się na forum ?:)

 Wziąłem na testy dla żony i musiałem sprawdzić czy wszystko ok, poza tym gotowcami sie nie chwale ;) ( ale to ten z żółtymi kołami )

a wracajac do tematu wątku, jechałem dzisiaj już normalnie dwuśladem, i mniej więcej na 30 km minąłem stojącą na przystanku PKS grupkę młodziezy pci meskiej, która jakoś tam miedzy sobą skomentwała mojego drągala. Po jakim czasie zaczął mnie "dochodzic" PKS, zanim mnie wyprzedził trochę to trwało, a na końcu siedziała wspomniana wczesniej grupka, w autobusie byli jacys odważniejszy i zaczęli pokazywać na mnie paluchami z ironicznymi usmieszkami na twarzy. Jakie było ich zdziwienie ( moje równiez ), kiedy po 3 km dogoniłem autobus ( po drodze były ze dwa przystanki, w tym jeden pod kościołem ), jakby nie było to "panowie" - sądząc po wyrazach twarzy - nabrali respektu do możliwości roweru ;)

a poźniej jakiś dowcipny pan zawołał :

- E! uważaj, bo koła ci się kręcą ;)

MaciejDlugosz

  • Gość
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 19, 2010, 11:06:26 am »
[...] jakiś dowcipny pan zawołał :
- E! uważaj, bo koła ci się kręcą ;)

Niektórzy na "zbyt szybkich" rowerzystów mówią też: "Ej Ty na rowerze! Łańcuch Ci się kończy!"

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2152
  • Zduńska Wola
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 19, 2010, 06:15:14 pm »

Niektórzy na "zbyt szybkich" rowerzystów mówią też: "Ej Ty na rowerze! Łańcuch Ci się kończy!"

A ja wtedy zastanawiam się - KTÓRY ???
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


nahtah

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 487
  • Obieżyświat w poziomie
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 19, 2010, 08:10:20 pm »
Na początku miesiąca przejeżdżałem przez jakąś wieś, pewnie pierwszy raz bo jakieś dziewczę  wyskoczyło zza drzewa i zdumiona krzyknęła za mną - oto szczyt lenistwa, leży i jedzie. Ubawił mnie nie ten komentarz, poniekąd miły. :D

Baju

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 23
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 19, 2010, 08:27:29 pm »
Ja tłumaczę temat, że poziomy rower jest dostępny dla każdego przeciętnego człowieka, który chce jeździć na rowerze. Przekonuję, że "nie warto wyważać otwartych drzwi", bo są już ludzie, którzy zbudują Tobie rower poziomu, a doinwestować w jego osprzęt można o każdej porze dnia i nocy ;-)
Często sadzam napotkaną osobę na swoim rowerze, aby się przekonał jak jest różnica, gdy pedałuje nogami do przodu.
Trójkołowce moją pasją ;-)

cyqlop

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 824
  • Czułów
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 20, 2010, 06:32:32 pm »
witamy baju
Moja mała firemka
https://cnc-warsztat.pl (frezuje aluminium, drewno, tworzywa sztuczne)  ZAPRASZAM, DOBRE CENY

Druga strona
https://sites.google.com/site/cyqlopproject

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: Reakcje i pytania ludzi
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 20, 2010, 08:44:50 pm »
witamy baju

Baju, może kilka słów w dziale "przywitan" ?