Autor Wątek: Zestaw PLUG&PLAY na koło 20 cali (przód)  (Przeczytany 1658 razy)

przenikanie

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 222
Zestaw PLUG&PLAY na koło 20 cali (przód)
« dnia: Luty 26, 2017, 01:05:27 pm »
Witam wszystkich na poziomie.
Jako że wiosna tuż-tuż i sezon się zaczyna, proponuję ułatwić sobie jazdę i zelektryfikować poziomego rumaka.

Na sprzedaż mam zestaw kompletny typu plug&play, czyli zero kombinowania, odpowiednie wtyczki do odpowiednich gniazdek (nie można się pomylić) i działa.
ZESTAW Z KOŁEM PRZEDNIM 20 cali, typowy rozstaw 100mm (pasuje do każdego widelca i do wszystkich amorów). Markowy Silnik BLDC TranzX z czujnikami halla, przekładnią i wolnobiegiem kierunkowym (czyli bezoporowy). Przepisowa moc nominalna 250W. Moc rzeczywista z dedykowanym sterownikiem 500W.
W zestawie absolutnie wszystko co potrzeba. Silnik z kołem, dopasowany sterownik, bateria z BMS-em i ładowarką, zintegrowana "tablica rozdzielcza" czyli manetka kciukowa z wyłącznikiem stacyjki i precyzyjnym woltomierzem cyfrowym do kontroli stanu naładowania baterii, klamki hamulcowe. Bateria 36V 13Ah na nowych ogniwach sanyo NCR18650BL 3250mAh
Na życzenie mogę dodać czujnik pedałowania PAS (czyli Pedal Assistant Sensor), aczkolwiek nie tylko ja go nie polecam.







Cena 1590 zł!


Prędkość na baterii 36V to około 30 km/h, W mieście wystarczy, żeby pokazać pionowym, kto tu rządzi :).
Na miasto wystarczy, ale na szosie chciałoby się więcej, co? Nie ma problemu. Zamiast baterii 36V mogę zrobić baterię 48V. Wówczas prędkość powinna wynosić na prostej około 36-38 km/h (zależnie od masy pojazdu i kierującego).

*     *     *     *     *     *     *

Wszystkich zelektryfikowanych (także dzięki moim zestawom!) poziomkowiczów serdecznie zapraszam na zlot pojazdów EV w Żyrardowie w maju. Warto udowodnić tym, którzy trzymają pion, że jazda na poziomie to wygoda, frajda i... zdrowy kręgosłup :)
Szczegół dotyczące zlotu:
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5866&postdays=0&postorder=asc&start=0

« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 11:09:52 am wysłana przez przenikanie »
Hase Kettwiesel delta trike 72V / 2kW
Hase Kettwiesel delta trike 60V / 1kW