Rowery poziome - forum dyskusyjne > Ważne wiadomości

Skradziono dwa rowery

(1/2) > >>

PrzemO:
Uwaga wszyscy poziomkowicze (obecni i przyszli)!!!

W zeszły weekend na terenie Łodzi skradziono dwa trójkołowce:

1. KMX Karts Cobra


2.KMX Karts TyphoonProszę wszystkich internetowych szperaczy o zwrócenie uwagi na podejrzanie tanie aukcje lub oferty sprzedaży tych rowerów lub ich częsci umieszczone zarówno w internecie jak i w realu. Jestem jedyną osobą, która handluje tymi rowerami, więc jest wielce prawdopodobne, że każda aukcja lub oferta sprzedaży będzie pochodzić od złodziei lub paserów.

Jeżeli udzielacie się na innych forach internetowych związanych z tematyką rowerową lub środowiskiem rowerowym i możecie umieścić tam podobne info, będę Wam niezmiernie wdzięczny. Poinformujcie swoich znajomych, niech uczulą zmysły na te dwie poziomki.

Za pomoc w odnalezieniu rowerów i ujęciu sprawców przewidziana jest nagroda.

Yin:
Pozwoliłem sobie wrzucić link do ogłoszenia na pl.rec.rowery http://groups.google.com/group/pl.rec.rowery/browse_thread/thread/3e93feb3a029b7d4#
 Oprócz allegro dobrze sprawdzać jeszcze ebay i lokalne ogłoszenia np gumtree. Możesz napisać coś więcej o okolicznościach w jakich zniknęły? Pozwoli to innym na lepsze zabezpieczenie swoich maszyn. Trzymam kciuki by się odnalazły.

Edit: Link do ogłoszenia umieszczony na forum http://light-bike.com/forum/viewtopic.php?p=77823#77823

Saurus:
Krew się gotuje... Będę się rozglądał, w końcu to dzięki jednemu z tych mogłem się upewnić że trójkołowiec to to czego chcę.

istrii:
ok jak gdzieś bede widział to napisze
bo jak narazie to we Wrocku nie widziałem ani jednego 3kołowca

pozdrawiam i życze co by sie poziomki odnalazły

subcom:
> Jestem jedyną osobą, która handluje tymi rowerami, więc jest wielce prawdopodobne, że każda aukcja > lub oferta sprzedaży będzie pochodzić od złodziei lub paserów.

OK, są ekstremalnie nietypowe - ale mają jakieś numery na ramach nabite? coś po czym sie da je jednoznacznie zidentyfikować? Jak kiedyś składano mi rower na zamówienie to konstruktor nabił numeratorem datę produkcji, żeby coś było. Pozdrawiam i odzyskania życzę.

Subcom

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej