Autor Wątek: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)  (Przeczytany 49944 razy)

gajowy

• wyczynowiec na poziomie
  • byle dalej i dalej
Odp: [CZECHY] Wiadomo już, kiedy i gdzie kolejny zlot! (Vsetín, 8--11 września)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2016, 09:58:10 pm »
Również zapisany :D Jadziem! :D
@Gajowy - ja zaznaczyłem pobyt od środy jakby co ;)

Kurde ja zaznaczyłem 08.09.(czwartek), prędzej nie dam rady.  :(
Mogę wyjechać w nocy w środę żeby być na rano w czwartek.

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:52:26 am »
No dobra, my tu sobie gadu gadu, a tymczasem zbliża się kolejny zlot. :)
Anglojęzyczna strona zlotu we Vsetínie porosła pajęczynami, trochę więcej jest na stronie czeskojęzycznej - pojawiła się tam informacja o koszulkach zlotowych. Wygląda to tak:

Z informacji na stronie:
Mamy już koszulkę. Płatność będzie z góry na rachunek: 27 00 98 57 78/2010
W tytule przelewu wpisz: TRIKO oraz swoje imię (myślę, że bezpieczniej będzie wpisać imię i nazwisko - przyp. Mak.). Proszę nie zostawiać zamówień koszulek na ostatnią chwilę. Jakiś czas zajmie ich zrobienie. Wszystkiego dowiesz się w swoim czasie.
A rejestracja już działa. Podczas rejestracji każdy dostanie do koszulki siatkę z materiałami reklamowymi. Cena koszulki dla zarejestrowanych wynosi 230 koron. Niezarejestrowani będą mogli kupić koszulkę podczas zlotu za 260 koron.

Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

storm

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 06, 2016, 01:10:49 pm »
MSPANC co to jest "recument"?

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 06, 2016, 02:59:00 pm »
Mam nadzieję, że się skąsają, iż mają byka, zanim zaczną produkować te koszulki :) Mogę ich zresztą na tu chybu upozornit ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

tomo

• całkiem inny wariat
  • SWB DIY
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 06, 2016, 03:54:26 pm »
MSPANC co to jest "recument"?
Pewnie "rower poziomy" w jakimś niszowym czeskim dialekcie ;D

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 06, 2016, 10:28:18 pm »
Uwaga, ważna informacja odnośnie do noclegów.
Nocleg jest przewidziany na kempingu Hovězí "U splavu" (www.autokemphovezi.cz). Są tam domki (od 2 do 8 łóżek) z lodówką, doskonałe zaplecze socjalne, ciepła woda non stop, kiosk, sklep, kuchenka, pomieszczenie socjalne, miejsce na ognisko, miejsca na namioty, miejsca na campery, w sąsiedztwie kempingu restauracja, boisko do siatkówki plażowej i kort tenisowy.
Cennik domków jest tutaj: http://www.kemphovezi.cz/cenik.html
Jak podają organizatorzy, noclegi trzeba sobie rezerwować samemu, podając hasło SRAZ LEHOKOL. Gdyby ktoś potrzebował pomocy przy tej operacji, służę niniejszą. Jeśli ktoś chce domek, to trzeba zewrzeć poślady, bo Czesi już sobie rezerwują (wyczytane na czeskim forum poziomkowym).
Na chwilę obecną z zarejestrowanych uczestników z Polski mamy następujący skład:
Dziasiek, gajowy, Kasper, l-malik, live_evil, Makenzen, Storm, sylwo350, tomojo.
Dajcie znać, kto chce domek i na ile dni, w wypadku namiotu chyba nie ma potrzeby rezerwowania miejsca z góry.

storm

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 06, 2016, 11:18:09 pm »
@Makenzen - a Wy namiot czy domek?
I czy mogłabys zarezerwować nocleg jakby co? ;)

Tehen

• drezyny.eu
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 06, 2016, 11:22:44 pm »
Ja też zarejestrowany.
Jako nocleg wybieram namiot.

Jak planujecie tam dojechać?
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 06, 2016, 11:29:12 pm »
Tehciu, jakoś Cię nie widzę na liście zarejestrowanych na stronie zlotu... OK, czyli na domki mamy jak na razie chętnego Storma. My też celujemy w domek. Proponuję, żeby "domkowcy" podobierali się w obsady do domków, bo nie wiem, czy rezerwować np. ośmioosobowy kołchoz, czy kilka "dwójek"... ;) Chociaż może najpierw zrobiłabym wywiad, które domki są jeszcze wolne i dopiero potem byśmy się dobierali w pary, tr(a)ójki, ósemki i insze pół- tudzież ćwierćnuty ;)

gajowy

• byle dalej i dalej
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 07, 2016, 08:22:48 am »
Jadę busem w którym mam łóżko więc myślałem spać w busie. Jednak patrząc na cennik widzę, że płacąc za busa i osobę wyjdzie tak samo jak za wyrko w domku. W takim razie jak będzie brakowało do kompletu w domku to jestem chętny.

Storm potwierdzasz chęć dojazdu na zlot ( na warunkach podanych wcześniej ) ze mną?

Tak jak pisałem wcześniej mogę zabrać 2-3 rowery po drodze na busa jeżeli ktoś będzie miał problem z przewozem. ;)

storm

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 07, 2016, 11:11:34 am »
@Gajowy - momencik ;)

Czy ktoś wybiera się do Czech na rowerze z Polski? Chce jechać wyłącznie rowerkiem. Albo podjechać pociągiem i potem rowerem?

gajowy

• byle dalej i dalej
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 07, 2016, 01:13:55 pm »
Widzę Storm, że traktujesz dojazd na zlot ze mną jak wyjście awaryjne i w ostatniej chwili możesz się wycofać, a ja potrzebuję w 100% zdecydowanej osoby. Więc myślę, że każdy z nas dojedzie we własnym zakresie.
Sytuacja wygląda tak, że przed zlotem będę gościł u rodzinki w okolicach Sieradza i właśnie z tych okolic będę ruszał do Czech.
Mogę zabrać chętnego ( dokładka do paliwa ) z i okolic: Sieradza, Łodzi, Bełchatowa, Częstochowy, Katowic, Tych i dalej w stronę granicy.
Oczywiście powrót tą samą trasą.

live_evil

• całkiem inny wariat
  • ...i stąd wiemy, że Ziemia ma kształt banana
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 07, 2016, 03:45:30 pm »
Czy ktoś wybiera się do Czech na rowerze z Polski?
Ja jadę rowerem, ale przed zlotem chcę zahaczyć o Bratysławę i Wiedeń.

storm

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 07, 2016, 04:51:05 pm »
@Live_Evil - masz jakąś opracowaną traskę? Jakie koszty przewidujesz? Jakie przebiegi km dziennie? ;)
Noclegi? Wyżywienie?

Tehen

• drezyny.eu
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 07, 2016, 05:44:53 pm »
@Makenzen

Jestem jestem tylko dopiero się wczoraj zarejestrowałem.

@gajowy

Jeżeli storm nie jest w stanie się określić to ja chętnie zrobię to za niego.
Patrzyłem na dojazdy do granicy pociągiem (dalej rowerem-taki dojazd biorę pod uwagę) ale za optymistycznie to nie wygląda.
Poza tym "mam ciśnienie" na powrót w niedzielę przed wieczorem do Warszawy,więc chętnie się z Tobą zabiorę.
Albo poziom i wygoda albo wydasz w cholerę kasy na różne kierownice i siodełka tylko po to żeby w końcu i tak kupić sobie rower poziomy.