Rowery poziome - forum dyskusyjne > Ważne wiadomości

Przenosiny na nowe forum

(1/1)

jarek_es:
Jak wspomniałem na starym forum, przenosiny trochę potrwają, ale co jakiś czas będę przenosił dyskusję z poszczególnych działów na nowe forum. Już teraz zapraszam do działów RÓŻNOŚCI; SPRZEDAM, KUPIĘ; IMPREZY i nowych: PODRÓŻE i PRZYWITALEC. W miarę możliwości proszę jeszcze nie wypowiadać się w dziale TECHNO do czasu przeniesienia całości dyskusji na nowe forum.

 Ze względu na to, że przeniesienie forum w "normalny" sposób (skopiowanie/transformacja bazy) jest niemożliwe (przynajmniej nic o tym nie wiem), forum zostanie przeniesione w sposób "chory". Będę po prostu kopiował posty.
Ale by wszystko miało ręce i nogi proszę wszystkich zarejestrowanych użytkowników starego forum o rejestrację na tym forum pod tymi samymi nickami ze starego forum. Każdą rejestrację będę potwierdzał samodzielnie by uchronić się przed bootami i innym tałatajstwem. Aby nie było przypadków podszywania się jednych pod drugich, proszę po zarejestrowaniu na nowym forum, zrobić wpis na starym w dziale PRZENOSINY FORUM z informacją o dacie i godzinie rejestracji.

jarek_es:
Dział Techno został w całości przeniesiony na to nowe forum, został mi jeszcze dział "Stare forum - wszystkie wiadomości" - czyli 1519 postów - około 2 miesiące kopiowania  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej