Autor Wątek: ukłony z Tarnowa  (Przeczytany 2094 razy)

bulap1

• sympatyk
  • *
ukłony z Tarnowa
« dnia: Listopad 16, 2015, 10:51:24 am »
Witam.Muszę przyznać,że nie zdawałem sobie sprawy z Waszej obecności,przez co najpierw zrobiłem trajka ,a potem znalazłem to forum szukając nowych pomysłów do swego "dziecka".Moja przygoda z poziomką jest bardzo krótka : zafascynowanie przypadkowo wypożyczonym sprzętem w lipcu tego roku , wykreowanie swojej wersji na przełomie sierpnia-września...i to miał być koniec ,jako prezent dla moich synów.Ale zaczęły się pojawiać nowe pomysły i trajka zaczęła się rozwijać i z tego co widzę - końca nie widać.Pozwolę sobie na podanie linku, pod którym umieściłem filmik z wcześniejszą wersją mojego pojazdu:
https://youtu.be/PJ5cXa0d1jk

Tef

• całkiem inny wariat
Odp: ukłony z Tarnowa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2015, 12:44:16 pm »
Witaj.
Niezła trajka Flevo Ci wyszła. Dorzucisz przerzutki i będzie super.
Z cyklu przysłowia i powiedzonka ludowe. Oczywiście o poziomkach :) : Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

DrewnianaTrajka
Pierwsze ujeżdżenie SWB 'Mroczny Żuraw'

bulap1

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2015, 01:51:01 pm »
Ta wersja z filmiki przerzutek nie posiadała,ale to już historia. Dołożyłem przerzutki w piaście przedniego koła i teraz jest super ,a przewygodny hamulec jako kontra pozostał.

AGA

• całkiem inny wariat
  • PRODUCENT TRAJEK
    • matixbike
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2015, 06:33:35 pm »
witam z Podkarpacia  ;)
https://www.facebook.com/matixbike/timeline         - MATIX TRÓJKOŁOWIEC POZIOMY fat 1000W,48v, ,LIPO4 18AH przebieg- 2014-4860km sezon2015 -3740km,sezon2016-4456 przejechane

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2015, 01:04:16 am »
Witaj :)
Zarąbista trajka! Na takim flevo to można jeździć :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P