Autor Wątek: Knedel  (Przeczytany 1808 razy)

knedel

• sympatyk
  • *
  • Warta powiat sieradzki
    • Klub Nieduzi
Knedel
« dnia: Marzec 14, 2015, 08:34:22 pm »
Tu Knedel. Zgodnie z prośbą towarzysza Ted zakładam nowy wątek.
Nie chcę się wymądrzać, ale sam prowadzę jedno z forów i uważam, że nakłanianie każdego użytkownika do pisania o sobie jest niepotrzebne. Tym bardziej, że nie znalazłem o tym zapisu w regulaminie forum.

Ale jeśli mam się w ten sposób uchronić przed banem konta: osobiście mam poziomkę, zaprojektowaną i zrealizowaną w 2009 roku w firmie carbonbike.pl. Nie będę jej teraz szczegółowo opisywał, gdyż:
- zawiera kilka błędów konstrukcyjnych, więc nie nadaje się jako wzór. Co niekoniecznie wynika z braku umiejętności producenta.
- obecnie nie mam czasu, by je skorygować

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i sympatyków forum  ;)

Tylko proszę, nie zasypujcie mnie pytaniami o szczegóły mojego roweru. Z zasady staram się odpisywać szczegółowo, ale ostatnio mam straszny czasowy deficyt i nie chciałbym pisać 'po łebkach'.

« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2015, 08:36:38 pm wysłana przez knedel »

szydziu

• całkiem inny wariat
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: Knedel
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2015, 11:05:16 pm »
Hej. W imieniu towarzyszy niedoli serdecznie przepraszam że lubimy wiedzieć z kim mamy przyjemność, jaki ma sprzęt, czy przypadkiem nie jest naszym sąsiadem i kilka innych wiadomości poznać ;)
Jak z nami pobędziesz zauważysz pewnie że całkiem fajnie jest popisać sobie z kimś z "krwi i kości" a nie z jakimś automatem jak jakimś cudem przebrnie przez rejestrację.
Co do regulaminu - zauważysz pewnie że forum jest o nas, dla nas i przez nas więc jak chcesz można dodać taki punkt może brzmieć tak: Mama zawsze mnie uczyła że jak gdzieś wchodzę to mówię najpierw dzień dobry. ;)
Swoją drogą to mnie właśnie podoba się ten zwyczaj ;)
Pozdrawiam i życzę  "owocnego" korzystania z forum .
Wiosła sprzedaje! Wiosła kajakowe całkiem nowe!  Wiosła sprzedaję! www.kajak.pro

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: Knedel
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2015, 02:11:47 am »
Powiat zduńskowolski pozdrawia powiat sieradzki.
Ot, zrobiła się Polska powiatowa.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp