Rowery poziome - forum dyskusyjne > Ważne wiadomości

Oceńcie :)

(1/3) > >>

cyqlop:
Chciałem was zapytać o ocenę nowej strony poziomej

http://poziome.pl/joomla

Jeszcze troszkę pracy ale już jesteśmy na dobrej drodze z Jarkiem. Trzeba jeszcze dział techno przenieść, inne artykuły z "matczynej" strony.

Ogólnie chodzi o to czy koncepcja się Wam podoba.

Wymyśliłem by zrobić dział FAQ - w którym można by umieszczać pytania i odpowiedzi na różne tematy, co wy na to. Mogły bu tez znajdować się tam opisy jak zrobić coś np. z włókna szklanego, zapleść koło itp.

Yin:
Proponował bym zmniejszyć pasek menu z lewej strony, strasznie spycha resztę. Do tego można by ją rozciągnąć tak by potrzeba klikania -> dalej  do przejrzenia starszych wpisów na stronie była ograniczona do minimum.  Do tego można by dodać ramkę w której wyświetlały by się 3-4 ostatnie tematy wątków na forum. Podobnie jest w igoogle

Dział FAQ to dobry pomysł, ale rozgraniczył bym go od działu technicznego. Do tego przydał by się dział z adresami do ludzi zajmujących się w Polsce robieniem rowerów poziomych i bardziej przyjazny dla użytkownika sklepik. :)

cyqlop:
Apropo tych zmian to ja ich nie dokonam bo nie mam uprawnień by zmieniać, wyłączać moduły i zmieniać ich ustawiania. Jednak może Jarek to przeczyta i coś zmieni, w ogóle kontaktu nie mogę z nim złapać. Wysłałem w czwartek mejla i do dziś nie mam odpowiedzi.

Yin:
Luzik przecież pośpiechu nie ma - to tylko drobne sugestie, po za tym stara strona oprócz tego ze jest troszkę przestarzała technicznie jest całkiem użyteczna. 

tomigelo:
Osobiście bardzo mi się podoba - poprawki zawsze są ;)

Pozdrówki

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej