Autor Wątek: Przenosiny na nowe forum  (Przeczytany 6133 razy)

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
Przenosiny na nowe forum
« dnia: Lipiec 25, 2008, 09:05:52 pm »
Jak wspomniałem na starym forum, przenosiny trochę potrwają, ale co jakiś czas będę przenosił dyskusję z poszczególnych działów na nowe forum. Już teraz zapraszam do działów RÓŻNOŚCI; SPRZEDAM, KUPIĘ; IMPREZY i nowych: PODRÓŻE i PRZYWITALEC. W miarę możliwości proszę jeszcze nie wypowiadać się w dziale TECHNO do czasu przeniesienia całości dyskusji na nowe forum.

Ze względu na to, że przeniesienie forum w "normalny" sposób (skopiowanie/transformacja bazy) jest niemożliwe (przynajmniej nic o tym nie wiem), forum zostanie przeniesione w sposób "chory". Będę po prostu kopiował posty.
Ale by wszystko miało ręce i nogi proszę wszystkich zarejestrowanych użytkowników starego forum o rejestrację na tym forum pod tymi samymi nickami ze starego forum. Każdą rejestrację będę potwierdzał samodzielnie by uchronić się przed bootami i innym tałatajstwem. Aby nie było przypadków podszywania się jednych pod drugich, proszę po zarejestrowaniu na nowym forum, zrobić wpis na starym w dziale PRZENOSINY FORUM z informacją o dacie i godzinie rejestracji.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2008, 09:25:06 pm wysłana przez jarek_es »

jarek_es

• Administrator
  • całkiem inny wariat
Odp: Przenosiny na nowe forum
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2008, 10:14:37 pm »
Dział Techno został w całości przeniesiony na to nowe forum, został mi jeszcze dział "Stare forum - wszystkie wiadomości" - czyli 1519 postów - około 2 miesiące kopiowania  ;D