Autor Wątek: [OT] Unijne granty na motoryzację. Japońskie auta będą tańsze  (Przeczytany 2885 razy)

storm

• Gość
[OT] Unijne granty na motoryzację. Japońskie auta będą tańsze
« dnia: Wrzesień 16, 2014, 12:09:11 am »
http://forsal.pl/artykuly/822026,unijne-granty-na-motoryzacje-japonskie-auta-beda-tansze.html
Unijne granty na motoryzację. Japońskie auta będą tańsze

Polacy będą mogli skorzystać z dofinansowania do zakupu nowych aut. "Puls Biznesu" pisze o projekcie, który zakłada dopłaty do kupna nowych samochodów jednego z japońskich koncernów.[/b]

Bezzwrotne dofinansowanie kredytu na zakup samochodu to efekt współpracy pomiędzy Deutsche Bankiem a koncernem Toyota. Łączna korzyść dla klienta może wynieść nawet ponad 20 tys. zł. Oferta jest jednak ograniczona. - Z analiz wynika, że będziemy mogli sprzedać z dofinansowaniem 1,5-2 tysiące  Toyoty i Lexusa. Sprzedaż już ruszyła - mówi Witold Nowicki, dyrektor handlowy Toyota Motor Poland w rozmowie z "Pulsem Biznesu".
[...]

1. Dlaczego samosmrody a nie rowery???
2. Dlaczego BOGATYM dofinansowywać mamy zakup Lexusów??????
3. Od kiedy to wspomaga się gospodarkę nie poprzez obniżanie podatków, ale ich zwiększanie i rozdawanie kasy bogatym???
4. Co z promocją prowadzenia zdrowego trybu życia???

Ekonomistą nie jestem i nie będę. Ale dlaczego junia nie dofinansuje np zakupu przeze mnie nowej poziomki? Dlaczego z MOICH podatków bierze się kasę i wręcza sie ją ludziom znacznie bogatszym ode mnie? I dlaczego ciągle promuje się niezdrowy tryb życia, bez ruchu?

Żądam aby junia dofinansowała zakup moich przyszłych rowerów!

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: [OT] Unijne granty na motoryzację. Japońskie auta będą tańsze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2014, 02:38:20 am »
Dlaczego? Dlaczego?
Żeby dłużej stać w korku.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

grzeziu

• wyczynowiec na poziomie
Odp: [OT] Unijne granty na motoryzację. Japońskie auta będą tańsze
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2014, 03:37:49 am »
bogaty zawsze ma do przodu,! a biedny za wszystko placi