Autor Wątek: 100km-poznan-bike-challenge  (Przeczytany 17931 razy)

storm

  • Gość
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2014, 11:18:12 pm »
A co z motywacją do szybszej jazdy i lepszego zmęczenia się? Do podbicia swojej kondycji wyżej?

władek8

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 348
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 01, 2014, 06:53:28 am »
A co z motywacją do szybszej jazdy i lepszego zmęczenia się? Do podbicia swojej kondycji wyżej?


No właśnie ja patrze na licznik i jadąc tę samą trasą motywuje mnie to do nakręcenia lepszej średniej.

storm

  • Gość
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 01, 2014, 08:27:17 am »
@Władek - dokładnie. Dla mnie drugą nazwą licznika jest "motywator". Nie raz, nie sto, ale tysiące razy patrzyłem na niego aby upewnić się, że jadę dany odcinek szybciej, łatwiej i mam mocniejszy napęd :D

darznur

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 286
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 01, 2014, 04:25:55 pm »
... że trzeba być "tam i tam" o określonej godzinie to po prostu tam jestem i tyle. Jazda na rowerze to jest jakby to powiedzieć po ludzku? No po prostu jazda. Siadam i jadę. Jestem w tym punkcie o tej godzinie zaliczam go i tyle. Po co mordercze treningi 3 tygodnie prędzej, lepsze zakwasy przez 2 dni później ;)
;D
... Rower służy do rekreacyjnej jazdy i miłego spędzania czasu lub jazdy "by się zmęczyć"... Jestem zmęczony daje se na luz i już ;)
...
;D skądś to znam  ;D

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 01, 2014, 10:27:31 pm »
Nie rozumiem chłopaków, nie żałuję, nie będę starał się zrozumieć ani namawiał ich na mój styl jazdy ;)
Storm z tą kondycją to sam widzisz jak jest. Miałeś przykład na Kaszebe - tyle trenowałeś że przetrenowałeś. I jak z tym żyć teraz? Ja przynajmniej nie mam takich problemów ;)

storm

  • Gość
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 02, 2014, 08:54:48 am »
Nie rozumiem chłopaków, nie żałuję, nie będę starał się zrozumieć ani namawiał ich na mój styl jazdy ;)
Storm z tą kondycją to sam widzisz jak jest. Miałeś przykład na Kaszebe - tyle trenowałeś że przetrenowałeś. I jak z tym żyć teraz? Ja przynajmniej nie mam takich problemów ;)

@Szydziu - jakbyś jeździł tak jak ja to też byś na Kaszebie osiągnął tyle co ja. Lub niewiele więcej. Zapewne gdybym się nie zmasakrował na 3 dni przed w drodze z Tczewa do Kościerzyny na Heavy Żółtku - pewnie Kaszebe by mi poszła jak z płatka. A tak to niestety. Niewielkji błąd taktyczny, awaria napędu i sprawa załatwiona.
Ja z licznikiem zdania nie zmienię - wielokrotnie określone wymogi odnośnie pokazywania się na nich określonych cyferek w okreslonym miejscu - dają potem w sezonie określony efekt :)

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 02, 2014, 10:43:48 am »
Słupki wykresy i cyferki mam przez 40godzin w tygodniu przed oczami. W weekendy pojawia się las, rzeka, szeroko pojęty relaks i wypoczynek na łonie ;D

storm

  • Gość
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 02, 2014, 12:18:25 pm »
@Szydziu - a kto powiedział, że ja mam je stale przed oczyma? Ja pamiętam od czasu do czasu swoje poprzednie średnie na danej trasie, czy też to o której wróciłem z wycieczki. A podczas jazdy - koncentruję się na jeździe czy na zupełnie innych rzeczach niż na rozmyślaniu ile to mam na liczniku, a ile bym nie chciał mieć. Natomiast są chwile, kiedy motywator motywuje mnie do szybszego pedałówania, mocniejszego kręcenia i wtedy nazywa się to treningiem :) Ale też nie trwa to nie wiadomo ilu godzin w tygodniu.

pajak_gdynia

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1322
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 02, 2014, 03:56:05 pm »
Ja też bez licznika :) Po to mam jamniczka, żeby można było podziwiać dziewczyny w całej okazałości od samego dołu :)

darznur

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 286
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 02, 2014, 08:04:34 pm »
Ja też bez licznika :) Po to mam jamniczka, żeby można było podziwiać dziewczyny w całej okazałości od samego dołu :)
Może i szowinistycznie ale ..... widoki są  :D Czasami to nie wiem na co patrzeć ;)
Wiem, wiem tylko żartowałem: na drogę  ;D

długi

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 86
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2014, 07:21:31 pm »
Pojechałem,dojechałem,czas  jak na mnie niezły tym bardziej że byłem na nocce w robocie 03:09:38,71
Jechały jeszcze na pewno dwie poziomki ale nikogo nie spotkałem,ktoś z forum przyznać się  :)

tom0jo

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 153
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2014, 07:45:44 pm »
Też jechałem, czas ok. 3:15h średnia 32km/h. W końcu odkryłem jak to jest przyjemnie jechać za kimś.

długi

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 86
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 14, 2014, 12:50:42 pm »
tom0jo było się ujawnić przed startem byśmy jakiegoś bronka wypili po  :)

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: 100km-poznan-bike-challenge
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 15, 2014, 06:58:49 am »
Jedna poziomka była z Piły - kolega Tomek - nie jest zarejestrowany na forum.