Autor Wątek: SPONTAN 100km przedzlotowy!  (Przeczytany 9530 razy)

Antonowitch

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 768
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
SPONTAN 100km przedzlotowy!
« dnia: Sierpień 06, 2013, 10:42:39 pm »
UWAGA UWAGA

w tą sobotę o godzinie 10 spod placu przed grobem nieznanego żołnierzyka rusza zgrupowanie tegorocznego Spontana.
Spontan nie będzie taki spontan bo będzie do zrobienia trasa długa czyli około 100km.
Warto się przygotować i sprawdzić sprzęt.
Wszystkich serdecznie zapraszam do współudziału.

Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

storm

  • Gość
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2013, 11:06:13 am »
@Antonowitch - no jak ty dopiero na początku sierpnia zabierasz się za robienie 100km trasy, to ja się zastanawiam jak dasz radę na trasie Zlotowej? Czy nie trzeba będzie robić przerw dla Antonowitcha co pół godziny? ;) Zastanawiam się, czy by nie zarezerwować jakiejś asysty medycznej na tym najdłuższym dystansie... A nuż nam padniesz i co wtedy? ;)

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2013, 11:42:09 pm »
Storm - nie cwaniakuj :P ;) Przyganiał kocioł garnkowi ;)

storm

  • Gość
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2013, 07:19:04 am »
@Szydziu - czyżbyś wiedział coś więcej o moim stanie? Pochwal się :D

Antonowitch

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 768
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2013, 01:50:56 pm »
hahahaha....
Storm....

;))))
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

storm

  • Gość
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2013, 02:44:06 pm »
w tą sobotę o godzinie 10 spod placu przed grobem nieznanego żołnierzyka rusza zgrupowanie tegorocznego Spontana.


Drogi antonowiczu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grób_Nieznanego_Żołnierza
Cytuj
Grób Nieznanego Żołnierza ? symboliczny grób upamiętniający bezimiennych żołnierzy poległych w czasie wojny.
Początki Grobów Nieznanego Żołnierza mają swe korzenie w pierwszej wojnie światowej, w czasie której zginęły miliony żołnierzy, z których wielu nie zostało nigdy zidentyfikowanych. Kraje, które poniosły największe straty, zaczęły upamiętniać nieznanych poległych symbolicznymi Grobami Nieznanego Żołnierza.
Groby te zawierają zwykle szczątki nieznanych z imienia i nazwiska żołnierzy, których prawdopodobnie nigdy nie uda się zidentyfikować.

Trochę więcej szacunku antonowicz. Więcej powagi i dla miejsca i dla Ludzi, którzy oddali to co mieli najcenniejszego - swoje Życie - abyś ty mógł chodzić po ziemi i mówić po polsku w Polsce.

==========

A odnośnie spontana - ziew. Wolę brevet 200km, o którym ty i szydziu możecie pomarzyć tylko ;PPPP

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2013, 05:35:32 pm »
Panowie! Żeby się "na setkę" w takim miejscu umawiać.  Weźcie coś na "zagrychę"

szydziu

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1591
    • Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej.
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 09, 2013, 07:57:30 am »
Storm Takie dwusetki Bractwo w Pile organizuje co roku - bez narzekaniana podjazdy :P
Acha jeszcze jedno - z pouczeniem o zachowanie szacunku zwracasz sie do kol. Antonowicza czy do antonowicza? :)

storm

  • Gość
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 09, 2013, 10:38:45 am »
<ironia mode on>
ŁAAAAAAAAŁ!!! Bez narzekania na podjazdy!!! No to suuuupeeeeerrr!!!
I cooooooo? Dajecie radę? Ale co na to UCI? Tylko sado-maso? Czy dopuszczacie poziomki?????
Aż jestem cały pod wrażeniem!!! Normalnie to jak nowe BBT! 200km! ŁAŁ!
<ironia mode off>


Szydziu -z "pouczeniem o zachowanie szacunku" zwracam się do każdego, kto nie zachowuje pewnego umiaru w swoim stosunku do tradycji, historii i... poszanowania tych, którzy oddali swoje życia za to, aby ten człek o którym mowa, mógł żyć w wolnym kraju i mówić w ojczyźnie swojej po polsku. W szczególności zaś do osoby, która miejsca poświęcone tym, którzy polegli, określa mianem "grób nieznanego żołnierzyka".
Osobiście nie jestem jakimś moherem, ani kombatantem, daleko mi do czczenia non stop tej wspaniałej martyrologii narodu polskiego etc etc.
Ale są pewne granice, których przekraczać nie wolno i nie należy. I nie mogę przejść bez słowa obok, widząc jak ktoś określa takie miejsce, z taką tradycją, pod którym corocznie odbywają się uroczystości państwowe - mianem "grób nieznanego żołnierzyka". To nie jest miejsce pod którym się śpiewa piosenki "o husarze i dupie maryni". To jest miejsce, w którym oddaje się cześć poległym za naszą Ojczyznę. To jest miejsce, pod którym wszyscy oddają cześć i hołd poległym. Ba!
Cytuj
Znaczenie Grobu Nieznanego Żołnierza podkreśla wprowadzony w protokole dyplomatycznym obowiązek odwiedzenia go przez delegacje zagraniczne składające wizyty w Polsce.

I jak się okazuje, nawet ci z zagranicy wiedzą dokonale jak się zachować przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Że jest to miejsce bardzo istotne dla Polaków.
Ale jak widać część Polaków ma to w d-pie.

tatar

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 184
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2013, 10:54:10 am »
Trochę gówniane są prognozy pogody na sobotę...

storm

  • Gość
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 09, 2013, 11:25:10 am »
Ale w Białymstoku słoneczko przez cały dzień :)

Antonowitch

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 768
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 10, 2013, 09:27:18 am »
Aura nie sprzyja, mam nadzieję że nikt nie przyjechał bo dziś nie ma jazdy...
Może w jakiś inny weekend uda się coś ruszyć ;)
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

MYSH

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 204
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2013, 04:22:29 pm »
"storm" - daj sobie na luz, jak ktoś napisał nieznanego żołnierzyka wcale nie oznacza że nie szanuje tego miejsca tak samo jak ktoś napisał że jedzie do Oświęcimka, wcale nie oznacza że nie szanuje znajdującego się tam obozu, dlaczego Ty zawsze musisz wszczynać burdy i umoralniać wszystkich, a co najważniejsze zwracać się do wszystkich z "brakiem szacunku" pomyśl co by było gdyby wszystkie osoby które obraziłeś takim stwierdzeniem na forum odwróciły się od Ciebie i cię po prostu olały, podejrzewam że zostałbyś sam jak palec...

reneva

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 122
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 12, 2013, 03:09:08 am »
"storm" - daj sobie na luz, (...)
Patrzę, patrzę... No nie, to nie jest dział "Hydepark". A zatem prośba o przestrzeganie pewnych standardów na tym publicznym forum jest w pełni uzasadniona. Może i masz rację, że Storm jest na tym punkcie przewrażliwiony - ale jeżeli on jest, to jakiś potencjalny, nowy człowiek na poziomie też może być. A celem tego forum jest raczej propagowanie jazdy na poziomie, a nie zyskiwanie sobie wrogów, prawda?

btw - Zauważyłeś, że Antonowitch nie odpowiedział w tym wątku na ten post Storma? Mógłbym się założyć, że obaj wyjaśnili to sobie poza forum albo przez PW. Albo Antonowitch po prostu milczeniem przyznał rację Stormowi. Bez robienia off-topu :P

----------------------------------------------------------------------------------
Żebym nie wyszedł na skończonego hipokrytę co do OT ;) - Na mnie nie liczcie, mnie nie będzie. Nie mam ani stosownego wehikułu, ani czasu.

Antonowitch

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 768
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
Odp: SPONTAN 100km przedzlotowy!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 12, 2013, 06:01:01 pm »
Spontan poległ w walce z aurą sobotnią.
Nie widzę aby ktoś psioczył że przyjechał a nikogo nie było tak więc cieszy mnie to i mam nadzieję że kolejnym razem będzie udana pogoda.
Mam nadzieję że przynajmniej Francowi i Stormowi udał się Brewet czy jakoś tak ;)

Nawiązując do offtopu proponuję zainteresowanym ostrą dyskusją o powstaniach, fora historyczne i jednocześnie proszę o wypowiedzi o tematyce rowerów poziomych,
tych które budują i łączą nas w tej przestrzeni. Osobników uwielbiających toczenie piany z ust zapraszam do komentowania aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata na onecie w komentarzach. Tam można się wyżyć do bólu w wyborowym towarzystwie na podobnym poziomie.

Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl