Autor Wątek: Karlskrona Bike Marathon 2013  (Przeczytany 3287 razy)

storm

  • Gość
Karlskrona Bike Marathon 2013
« dnia: Maj 31, 2013, 08:03:50 am »
http://rowerover.andgo.com.pl/index.php?strona=159

Cena dosyć spora jak na polskie warunki - 555 albo 597 złotych nowych.

Osobiście jeszcze nie wiem czy dam radę i wydolę finansowo, ale wygląda interesująco.
Interesowałem się także przejazdem do Gdyni z Warszawy. Okazuje się, że do Gdyni z Warszawy jedzie się "jedyne" 7 godzin i koszt takiego przejazdu to 62 PLN... + rower, czyli zapewne 72 PLN. x2 = 144 PLN. Czyli cała impreza kosztowałaby pewnie w granicach 750-800 PLN / za 1 osobę.

Bryxon

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 230
    • Bryxon - dwa lata w roku czyli jak stałem się kiwi
Odp: Karlskrona Bike Marathon 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2013, 08:15:36 am »
Czesc,

Ostatnia okazja na rejestracje do maratonu - ostateczna data - 10 sierpien - Start 16.08 dla promujacych sie.

Ja jak zwykle - przyjezdzam do Karlskrony w piatek poznym wieczorem - Gulberna Park hostel, potem z rana dojazd na start. W tym roku nie jedziemy do Kalmar ale sa dwie ladne petelki po regionie Blekinge - jak zwykle dluzsza i krotsza.

W tym roku wybieram krotsza - swoje juz wyscigalem w latach poprzednich wiec relaks:)
Na start niemalze na 100% codzienny SWB Mistral. Mialem koncepcje wystawienia prototypowego trajka ale mam objechane ledwo 200km i nie jestem pewien czy da rade. Poza tym lekki zgrzyt, bo dunskie DSB (koleje) ma obiekcje w transporcie trojkolowcow i nie chce mi sie zmagac z obsluga na trasie 250km.

Do zobaczenia ktokolwiek sie wybiera!


Pozdrawiam

Bryxon

"na horyzont i jeszcze.."

Bryxon

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 230
    • Bryxon - dwa lata w roku czyli jak stałem się kiwi
Odp: Karlskrona Bike Marathon 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2013, 08:20:58 pm »
Cześć,

Przybyłem, przejechałem - kto nie był niech żałuje - i wreszcie nie bylem sam:)

Do reprezentantów kolarstwa na poziomie dołączył Krzysiek Arentowicz (który zresztą bezskutecznie próbował się już zarejstrować na forum)
Wprawdzie na etap I bo później ruszał we własną drogę Szwecja-Dania-Niemcy-Polska (z przystankiem u mnie w Cph)

Finish I etapu:


Przejechaliśmy 99+96 km - pogoda piękna: 23st C, ślady deszczu po drodze 2go dnia,a na nas nic (mokra szosa), spory wiatr i niezłe góreczki - tradycyjna szwedzka morena czołowa;)

ok.190 uczestników - 2 poziomki, jeden tandem, kilka składanych Dahon'ów, jeden uczestnik w garniturze:), pełno górali i trekingów, bractwa szoszonowe - pełen przekrój. Wkrótce więcej fotek jak przerobie urodzaj ostatnich dni.

A i średnia dnia pierwszego: 25,67km/h :) drugiego dnia:24,51 km/h (koniec mocy w okolicach 60-70km),  max 64km/h co jest niezły wynikiem jak na miejską piastę Nexus 8..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2013, 08:27:20 pm wysłana przez Bryxon »
Pozdrawiam

Bryxon

"na horyzont i jeszcze.."