Autor Wątek: Witajcie koledzy i koleżanki na poziomie :) - Bydgoszcz ma nową poziomkę :)  (Przeczytany 6229 razy)

joseph

• sympatyk na poziomie
  • **
Odp: Witajcie koledzy i koleżanki na poziomie :) - Bydgoszcz ma nową poziomkę :)
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2013, 04:59:44 pm »
@Danielasty
Chętnie bym się wybrał, ale po operacji jeszcze nie do końca doszedłem do siebie i w tym sezonie chyba już nie pojeżdżę. Ale parę dni temu na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie widziałem kogoś na poziomce - może to byłeś Ty?

joseph

• sympatyk na poziomie
  • **
Odp: Witajcie koledzy i koleżanki na poziomie :) - Bydgoszcz ma nową poziomkę :)
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2013, 05:03:15 pm »
@Makenzen
Dzięki za słowa uznania :) Gąbkę kupiłem razem z fotelem, ale można znaleźć podobną na allegro:
http://allegro.pl/wklad-filtracyjny-gabka-25x25x10-cm-ppi-10-czarna-i3521137602.html
Polecam PPI 30 - jest najbardziej sprężysta. W razie czego posiadam próbki wszystkich 4 - gdbybyś był w BYdgoszczy daj znać - możesz sobie zobaczyć.
pozdrawiam

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2013, 06:10:20 pm »
Super, dzięki za linkę :)
Nie wiem, czy mi się jeszcze uda zabrać się do Bydgoszczy na poziomie, ale może, kto wie :) Dwa lata temu machnęłam sobie wycieczkę z Torunia do Bydgoszczy. Na pewno zaś będę w BDG w lutym, raczej bez roweru, bo będę prawdopodobnie jechać autem ze znajomymi. Jak coś, to możemy iść na jakieś piwko :) Pozdrawiam!
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Danielasty

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2013, 09:50:37 pm »
byłem w toruniu na świetlnej masie na poziomie, gdzieś w połowe trasy rozerwała mi się opona i tak to zotsłaem z ręką z nocniku ;D