Autor Wątek: Warszawski Spontan Poziomy II  (Przeczytany 6299 razy)

Romanes

• kolarz na poziomie
  • handmade CRUZBIKE
Odp: Warszawski Spontan Poziomy II
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2012, 11:13:35 am »
Albo z własnym videorejestratorem jeździć  ???

kaczor1

• całkiem inny wariat
  • www.kaczor2.blogspot.com
    • HPV Poland & Recumbent Bike
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2012, 08:57:58 pm »
Kaczor to trzeba zgłosić jak najszybciej,

Jeśli szkody były by większe, lub mi by się coś stało, to na pewno bym tego nie zostawił, ale w tej sytuacji powiem szczerze, że nie mam zdrowia aby tą sprawę zgłaszać. Więcej na tym stracę niż zyskam (wiem, bo już to przerabiałem). Szukać światków też mi się nie chcę, a w tunelu kamer niema.

Albo z własnym videorejestratorem jeździć  ???

Własne rejestratory instalują ludzie w krajach, w których zachowania na drodze osiągnęły fazę zdziczenia. Póki co, na szczęście u nas są to przypadki incydentalne, choć bardzo się staramy, aby ten stan zmienić i dogonić naszych wschodnich sąsiadów.

Dziś kupiłem lampę i klamkę więc rower jest ponownie sprawny. Fotel na szczęście jest cały. Żadnych dodatkowych uszkodzeń nie stwierdziłem.
Wiecie może gdzie można kupić tą oblamówkę do fotela? Nie wiem nawet, pod jaką nazwą tego szukać.

nostiamo

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 13, 2012, 09:22:50 am »
Witam Kolegżeństwo szanowne;)
Widzę, że tutaj jakieś zajścia  i zdarzenia drogowe miejsce miały. Kaczor współczuję
Jeśli będzie coś organizowane dajcie znać. Możliwe ze ok 15 bedę miała czas, bo ostatnio to... nie koniecznie;) Fruwam 5 cm nad ziemią hehe więc w takim stanie jazda rowerem...byłaby niewskazana;)