Autor Wątek: Warszawski Spontan Poziomy  (Przeczytany 9900 razy)

nostiamo

• kolarz na poziomie
Odp: Warszawski Spontan Poziomy
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2012, 07:56:24 pm »
Anthonowitch - mam tutaj coś  specjalnie dla Ciebie;)
Mam nadzieję, że niedługo będziesz mógł je sam poznać, zobaczyć, zrobić im sesję;) A tymczasem tylko dziś pocieszenie
https://picasaweb.google.com/101913381249932131771/31Lipca2012

Dodam tylko, że bardzo sie cieszę, że te  rude lalunie miały jakiś ogranicznik w postaci widocznej na foto cienkiej linki/sznurka bo były żywotnie mną zainteresowane:) jak ruszyłam na rowerze to jedna  dostała małpiego rozumu i kawałeczek cza mną biegła:)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 07:58:24 pm wysłana przez nostiamo »

storm

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 31, 2012, 08:16:41 pm »
@Nostiamo - aż skorzystam z tego zdjęcia, tak piękne jest to ujęcie tych ślicznych krówek ;)

kaczor1

• całkiem inny wariat
  • www.kaczor2.blogspot.com
    • HPV Poland & Recumbent Bike
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 31, 2012, 08:30:31 pm »
@Antonowitch
Wyrazy współczucia.

Oby te rany http://storm.oceangirl.eu/grill/html/037-IMG_7944.jpeg.html szybko się zagoiły.
Choć tu http://storm.oceangirl.eu/grill/html/036-IMG_7941.jpeg.html raczej zostanie blizna  ;)

storm

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 31, 2012, 08:57:41 pm »
@Kaczor - nie strasz. ;) Ja myślę, że Anton za chwilę odkręci te pedały i wsadzi SPDy ;)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 31, 2012, 10:31:24 pm »
A poza tym mam ochote na kolejnego spontana... Moze cos w okolicy 11-12 sierpnia??? Zachecam do pojawiania sie :-)

11 sierpnia by mi pasował, 12 już nie, bo pracuję. Co prawda 11 sierpnia planuję (planowałam?) jechać gdzie indziej, ale ponieważ mi zupełnie nie pasują połączenia kolejowe, chyba zrezygnuję... zatem sugeruję spontaniczne kręcenie właśnie 11 sierpnia, bo wszystkie inne weekendy w sierpniu mam już zajęte.
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Antonowitch

• całkiem inny wariat
    • Sklep na odpowiednim poziomie.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2012, 07:28:36 pm »
Storm bardzo fajny avatar i świetne zdjęcia ;)))
Co do SPDów jak najbardziej ale najpierw muszę się oduczyć foczenia podczas jazdy bo taka jazda w spdach to złamanie otwarte jak nic.
Puki co mam infekcję i jadę na antybiotykach, noga cała zabandażowana i L4 do 10
A co do foczenia to zauroczył mnie swojski klimat i ten krawężnik mmmm... ;)

Rany jedne i drugie się zalepią same lub z lekką pomocą w każdym razie na zlot będę gotów.
Co do spontana zjawię się ale tylko powiedzieć cześć, może też się zdarzyć że będę poza Warszawą.
Jednak fajnie będzie chociaż znowu was wszystkich zobaczyć.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2012, 07:31:13 pm wysłana przez Antonowitch »
Poziomo pozdrawiam,
Anton
Głównie fotele do rowerów poziomych: http://www.czescidopozioma.pl

storm

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2012, 10:07:54 pm »
@Anton - no to współczuję... :[
Mogę tylko Cię pocieszyć, że i ja trafiłem na SOR już w poniedziałek (ciutkę mi pomogli wtedy), a dzisiaj znów musiałem ich odwiedzić (i dzisiaj mnie olali, a problem pozostał spory).
A co do rowerowania - nie spiesz się. Ja też się już nie spieszę, zwłaszcza po tym co zobaczyłem i co obecnie czuję... :]
Będzie jeszcze czas na wspólne jeżdżenie ;)

Makenzen

• całkiem inny wariat
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2012, 11:53:00 pm »
Kiepsko...
W sierpniu, jak już pisałam, pasuje mi wyłącznie 11... a Antonowe L4 kończy się 10 ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P