Autor Wątek: Przyznać się! Który to...  (Przeczytany 225705 razy)

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 14, 2014, 12:38:14 pm »
Jeżeli maszerowaliście przez Paradyż to mnie namierzyłeś :)
Pozdrawiam

:)
Ja nie maszerowałam, ale maszerował Maciek70, przez Paraliż właśnie ;) i uprzejmie mi doniósł o tajemniczej trajce ;)
Pozdrawiam również :)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

dekers

  • sympatyk na poziomie
  • **
  • Wiadomości: 46
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 14, 2014, 03:24:08 pm »
    Bardzo dziękuję  :) Najmocniej przepraszam za zwrot w odpowiedzi na Twoje zapytanie. Nie zbyt często się wczytuję w forum więc nawet nie kojarzę kto jest kto :)

borimir

  • Gość
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 14, 2014, 04:21:37 pm »
@Storm - ile już czasu jeździsz na poziomce? Ja nie wyobrażam sobie kręcić takich dystansów jak Ty.

storm

  • Gość
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 14, 2014, 05:41:51 pm »
@Borimir - pierwszą moją poziomką był samochodzik na pedały, 4 kołowy taki dla dzieci ;)
A na dwukołową to wsiadłem koło końca maja 2007 roku - i od razu pojechałem na Masę Krytyczną w Warszawie, gdzie ciągnąłem zdaje się sklepik masowy.
Co do dystansów - to nie są wielkie dystanse. Wejdź sobie na BikeStats - zobaczysz, że są ludzie co mają po 10-15-czy nawet i 30 tysięcy kilometrów już w tym roku. Nie wiem jak oni robią takie dystanse... Może codziennie po 100 km walą?
Ja po prostu jeżdżę do pracy na poziomie i trenuję i jeżdżę na maratony. A to w zasadzie może zrobić każdy z nas :)

borimir

  • Gość
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 14, 2014, 05:44:41 pm »
Dla mnie 250 km na raz jest nie do osiągnięcia.

storm

  • Gość
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 14, 2014, 05:54:16 pm »
@Borimir - jest. Kwestia odpowiedniego przygotowania. Jak porobisz przez kilka tygodni po kilka razy w tygodniu po 50km i potem z raz czy dwa - 100km - to zrobisz. Kwestia chęci i motywacji.

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 14, 2014, 06:36:16 pm »
Dla mnie 250 km na raz jest nie do osiągnięcia.

Wsiadamy rano na rower, jedziemy, schodzimy wieczorem z rowera i 250km jest.
Przepis na 500km podobny, tylko schodzimy rano. Pamiętać jedynie trzeba by zjeść i wypić niezależnie od zamierzonego dystansu.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 17, 2014, 11:50:43 pm »
    Bardzo dziękuję  :) Najmocniej przepraszam za zwrot w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

To ja dziękuję - a jeśli chodzi o zwrot, to absolutnie nie ma problemu :) Pozdrower ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

SAC

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 277
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 19, 2014, 09:18:40 am »
Lublin, 3kołowiec, koło Gali, godzina 18. Kto to, czy mnie słyszy?     

kaczor1

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1076
  • www.kaczor2.blogspot.com
    • HPV Poland & Recumbent Bike
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 19, 2014, 07:44:05 pm »

baj de łej: kogo mój ojciec widuje prawie codziennie rano około 0800 na Rondzie Jazdy Polskiej w wAw?
8)

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 20, 2014, 11:42:42 am »
Obstawiam, że to Mhrok. Albo Wildzi/Krysia.
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

tatar

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 184
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 20, 2014, 09:23:13 pm »
A ja wczoraj koło filtrów mijałem Makenzen. Machałem łapą ale, że jechałem samochodem to nie zauważyła a nie chciałem straszyć klaksonem.

Makenzen

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1224
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 20, 2014, 10:23:00 pm »
Ooo, jak miło :) Można było jeszcze wrzasnąć przez okno ;)
Jeśli pod twoim tyłkiem jawi się rower poziomy... to wiedz, że coś się dzieje!!! :P

Majsterkowicz

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 423
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 02, 2014, 10:55:51 pm »
31 sierpnia, około godziny 16:30 przed wjazdem na drogę szybkiego ruchu (tuż przed Piaskami w kierunki Lublina), stał pewien jegomość po prawej stronie przy zjeździ w boczną, równoległą drogę. Dosyć niski, biały racer z napędem na tył z kilkoma czarnymi elementami. Chyba widziałem go już po raz drugi ;) Może ktoś z naszych Forumowiczów? ;)

Pozdrawiam

tomek70

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1114
Odp: Przyznać się! Który to...
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 08, 2014, 04:17:33 pm »
Dziś rano kolega informował mnie o żółtej poziomce w Chełmie na ul Lubelskiej na ścieżce rowerowej. Poziomka jak zauważył z kierownicą pod siodłową mówi że n apewno pod siodłowa bo taką widział w moim rowerze dodatkowo zauważył że człowiek z bródką i jechał niepewnie cyt  " nie tak jak ty" więc doszedł do wniosku że jakiś  świeżak :) Tak powiedział :)