Autor Wątek: RAJD Rowerowy -województwo opolskie- Głogówek, Solec, Łącznik, Opole  (Przeczytany 1748 razy)

sławek

• całkiem inny wariat
W imieniu Klubu Rajder z Opola mam przyjemność i zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów na nasz III Rowerowy Rajd "Szlakiem Joannitów". Odbędzie się on w dniach 08 do 10 lipca. (Zaczyna się w piątek wieczorem przyjęciem chętnych na pierwszy nocleg w Głogówku.)
  Na naszej stronie www.rajder.opole.pl dostępny jest "regulamin rajdu" czyli program, albo z angielska menu.
   Głogówek to miasteczko na trasie linii kolejowej ze z Katowic, Gliwic na Nysę i Kamieniec Ząbkowicki. Ciekawostką historyczną jest, że właśnie w Głogówku, w czasie "potopu szwedzkiego" schronił się król Jan Kazimierz.
  Jest to impreza typowo turystyczna. Z naszego Klubu powinni być obecni co najmniej dwaj poziomkowcy - ja niżej podpisany i Zulus- główny organizator wrześniowego Ogólnopolskiego Zlotu Rowerów Poziomych.
  Do Głogówka jest bardzo dobry dojazd koleją z tak zwanego "Czarnego Śląska". Nie ukrywam, że liczę, iż kilku kolegów na rowerach poziomych zmobilizuje się do przyjazdu na tą imprezę.
                      Pozdrawiam
                                   Sławek
  Załączam ostatnie ciekawostki medialne - na pikniku Zulus wozi na poziomie wiceprezydenta Opola.
http://www.mmopole.pl/artykul/piknik-nad-odra-juz-za-nami-378421.html

-----------
Po raz kolejny Zulus zastał "twarzą imprezy" Tu zdjęcia z Gazety Wyborczej
http://opole.gazeta.pl/opole/5,35086,9841518,Tlumy_na_pikniku_nad_Odra____ZDJECIA_.html
Sławek

sławek

• całkiem inny wariat
Odp: RAJD Rowerowy -województwo opolskie- Głogówek, Solec, Łącznik, Opole
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:00:04 pm »
 Ktoś moją wiadomość przerzucił z "Ważne wiadomości" do "Imprezy"
 Dzięki serdeczne!
 Dawno nic nie pisałem i stąd taka pomyłka, w odpowiednim zaszeregowaniu postu.
 Rajd zaczyna się już w najbliższy piątek.
 Jak czas pozwoli napiszę krótką relację z imprezy
                        Pozdrowionka :)
Sławek