Autor Wątek: dla ciekawskich HANYSÓW  (Przeczytany 4664 razy)

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
dla ciekawskich HANYSÓW
« dnia: Maj 07, 2011, 09:13:12 pm »
Jutro (niedziela 8V) w Chudowie  impreza z akrobacjami rowerowymi, pokazy trialu, itp. Można zobaczyć, że rower nie koniecznie musi tylko służyć do przemieszczania w płaszczyźnie poziomej. Na żywo robi to wrażenie. Początek o 15.00. Jak  będzie sucho to ruszę cruzbike`m (niestety błotniki dopiero w trakcie produkcji). Byłem tam na nim dzisiaj - rowerów w ..... dużo - reakcje ludzi żywiołowe - jeżdżę pół roku dziwolągiem ale jeszcze się nie przyzwyczaiłem do przystających, przerywających rozmowy, przychamowujących, zagadujących, proponujących kasę za przejażczkę i pukających się w czoło też.
Oberschlesien! Do Chudowa!

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2011, 03:23:43 pm »
a goroli nie wpuszczają ? ;)

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2011, 09:16:40 pm »
Byli wszyscy, goroli tyż dość trocha. Całkiem fajna impreza. Tylko za każdym razem, jak wiedzę gościa na rowerze wskakującego na pudło o wysokości 2m to mam wrażenie, że nie wszystkich obowiązuje powszechne prawo ciążenia. Cuda przeróżne gościowie tam wyprawiali. Zwyczajnie kosmos. Ale za to najdziwniejszym pojazdem imprezy był mój przednionapędowiec. Miałem swoje 5 minut z mikrofonem i co nieco pozachwalałem przemieszczanie się "nogami do przodu" no i zareklamowałem forum oczywiście.

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2011, 09:18:14 pm »
Byli wszyscy, goroli tyż dość trocha. Całkiem fajna impreza. Tylko za każdym razem, jak wiedzę gościa na rowerze wskakującego na pudło o wysokości 2m to mam wrażenie, że nie wszystkich obowiązuje powszechne prawo ciążenia. Cuda przeróżne gościowie tam wyprawiali. Zwyczajnie kosmos. Ale za to najdziwniejszym pojazdem imprezy był mój przednionapędowiec. Miałem swoje 5 minut z mikrofonem i co nieco pozachwalałem przemieszczanie się "nogami do przodu" no i zareklamowałem forum oczywiście.

Hanys a porządny, bravo :)

PrzemO

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 319
  • Never talking just keeps walking...
    • Sporty alternatywne
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2011, 10:29:53 pm »

Hanys a porządny, bravo :)


Ty giździe pieroński, gorolu z Mazowsza, a co żeś se myśloł, że Hanysy to som same chamy (skąpce), soronie (chamy) i chachary? Każden jeden Ci na Ślonsku powie, że prawdziwy Hanys to jest zawsze richtig chop, szwarny, porządny i uczciwy. Akuratny.  Coś ci pizło na dekel chyba abo żeś gupielok...Przeproś a nie fandzol już bardziej.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 10:37:29 pm wysłana przez PrzemO »
Przerwa

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2011, 10:43:02 pm »
 
Ty giździe pieroński, gorolu z Mazowsza, a co żeś se myśloł, że Hanysy to som same chamy i chachary? Każden jeden Ci na Ślonsku powie, że prawdziwy Hanys to jest zawsze richtig chop, szwarny, porządny i uczciwy. Akuratny.  Coś ci pizło na dekel chyba abo żeś gupielok...Przeproś a nie fandzol już bardziej.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Ej, synek, gorola, zaglymbioka nie poznajesz ? Rozumiem gorol, ale mazowiecki Gorol to juz przesada. Ja sie nad brzegiem Brynicy wychowywalem, a ze mi przyszlo migrowac na Mazowsze to insza inszosc ;)

PrzemO

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 319
  • Never talking just keeps walking...
    • Sporty alternatywne
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 09, 2011, 11:25:21 pm »
Nie nerwuj się tak, za ostro żech naszkryflowoł z tym Mazowszem i resztą też.

A tak prawdę mówiąc, to terytorialnie jesteś bardziej Hanys niż ja, medalikarz. I też wyemigrowany -> Pyrlandia  ;)
Przerwa

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2011, 07:42:52 am »
Nie nerwuj się tak, za ostro żech naszkryflowoł z tym Mazowszem i resztą też.

A tak prawdę mówiąc, to terytorialnie jesteś bardziej Hanys niż ja, medalikarz. I też wyemigrowany -> Pyrlandia  ;)

O Cz-wa, najwazniejszy McDonalds na trasie Katowice -Warszawa ;)

karol

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 266
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2011, 09:13:55 pm »
A toście sie powadziyli a powadzyli. W Turawie docie sie po szlagu, łobalicie halba i bydziecie kwita. Yno żeby żodyn jakimś cwekym niy przełonaczoł drugimu szlaucha w kole abo niy posuł pioskym kety.
To może jakieś małe śląskie spotkanie? Może być nawet za Brynicą. Chętnie wybiorę się za granicę

gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: dla ciekawskich HANYSÓW
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2011, 09:42:23 pm »
A toście sie powadziyli a powadzyli. W Turawie docie sie po szlagu, łobalicie halba i bydziecie kwita. Yno żeby żodyn jakimś cwekym niy przełonaczoł drugimu szlaucha w kole abo niy posuł pioskym kety.
To może jakieś małe śląskie spotkanie? Może być nawet za Brynicą. Chętnie wybiorę się za granicę

najbizsza sobota, spotkanie na 3 stawach o 11:15 :) ruszamy na Imielin