Autor Wątek: Siemanko  (Przeczytany 3580 razy)

artooro

• sympatyk
  • *
Siemanko
« dnia: Luty 22, 2011, 03:56:17 pm »
Witajcie Panie :-*(w rączkę żeby nie było) i Panowie (niestety nie ma emo z kufelkiem) czy też dziewczęta i chłopcy, duzi i mali itp. itd. (kto się czuje tym początkiem wyrzucony poza nawias temu podwójnie się kłaniam co by nie było)
Wita Was osobnik płci męskiej, z podkrakowskiej wsi Nowa Huta ;-), w podeszłym już wieku 32 lat (z okładem!) i jak na staruszka przystało nieco zdziwaczały, bo na przekór wszystkim co go do pionu ustawiają ów tetryk do góry leżąc brzuchem popedałować by chciał spróbować (mam nadzieję, że nadążacie). Umyśliłem sobie oto w bliższej lub ciut dalszej przyszłości "trojkę" zafundować i zasilić to nieliczne grono poziomkowców w czym mam nadzieję skutecznie będziecie mi w stanie pomóc... lub przeszkodzić.
Zatem aby nie przedłużać dalej CZOŁA CHYLĘ i spadam zgłębiać wiedzę, którą tu mam zamiar jeszcze oprócz tego poszerzyć. Jak to się mówi obecnie: DO ZO w najbliższych wątkach pełnych wątpliwości i pytań z mej strony.
wszystkie rowery są równe ale niektóre są od nich równiejsze

hansglopke

• całkiem inny wariat
  • Zduńska Wola
Odp: Siemanko
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2011, 04:15:27 pm »
Witam Kolegę, co z grubej rury mierzy i na mercedesa poluje. - jeśli dobrze skumałem. :D
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp

artooro

• sympatyk
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2011, 04:27:15 pm »
Witam Kolegę, co z grubej rury mierzy i na mercedesa poluje. - jeśli dobrze skumałem. :D

jak się wozić to się wozić... choć pewnie kupię używkę
wszystkie rowery są równe ale niektóre są od nich równiejsze

zito6

• kolarz na poziomie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2011, 03:50:36 pm »
Witam powodzenia  ;D