Autor Wątek: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011  (Przeczytany 175389 razy)

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 31, 2010, 08:05:26 am »
W Pile w  niedziele zrobiliśmy trzydzieści pare km, + sakwa grzybów, + dwa złapane kapćie. W piątek z Poznania na kołach przyjechalicie. Zawsze można sobie urozmaicić imprezę. Wszystko w rękach organizatora i uczestnika.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


zito6

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 121
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 31, 2010, 10:03:30 am »
Hmmm ja byłbym za lipcem i oczywiście za opolem. Poza tym 14 maja jest pielgrzymka rowerzystów na górę św. anny wybieracie się?

storm

  • Gość
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 31, 2010, 10:43:11 am »
Jestem nudny jak flaki z olejem i w takim razie proponuję Pomorze. Wielki Przejazd Rowerowy w Gdańsku, na początku czerwca. Termin przedsezonowy, okolica wytrawna (wspaniałe lasy, plaże, no i oczywiście kąpiele w chłodnym pewnie jeszcze morzu na ochłodzenie ;) )

kaczor1

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1076
  • www.kaczor2.blogspot.com
    • HPV Poland & Recumbent Bike
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 31, 2010, 10:48:14 am »
@Storm, ale gemsi coś tam pisał, że się na wiosnę wybieracie, czy jednak nie?
Wybrać się można, ale ja bym tego ze Zlotem nie łączył.
----
Kiedy na Zlot?
Ankieta: http://forum.poziome.pl/index.php?topic=1006.0
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2010, 10:50:26 am wysłana przez kaczor1 »

sławek

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 717
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 31, 2010, 11:29:07 am »
Myślę, że termin jest dobry. Co prawda nie wszystkim dogodzi się, ale ostatni zlot w tym samym czasie zaowocował dość dużą frekwencją. No i przywilejem organizatora jest samo ustalenie terminu.

 No i tego się Zulus trzymajmy.
 Jeszcze się taki nie narodził co by każdej dogodził (czy jakoś tak to leciało) ;D
 Dla przypomnienia - w czerwcu imprez mamy w klubie od metra i poziomy się nie wcisną...
 Proponować inne miejsca każdy może - byle się podjął konkretnie organizacji. Jako przedstawiciel Opola wolałbym by kto inny to organizował, bo za czorta czasu nie mam, ale skoro Zulus się napalił, i ma wstępne błogosławieństwo klubu...
  Aha, koniec czerwca  to między innymi  "Noc Świętojańska" - najdłuższy dzień w roku. W naszym rejonie występują wtedy tak zwane "deszcze Świętego Jana" - jakiś dziwny układ niżów. Przeważnie leje... Czasem owocuje to powodzią jak w 1997roku.
  Wakacje to okres wczasów, rodzinnych wyjazdów i nie przypominam  sobie rajdu w tym okresie, który by miał zadowalającą frekwencję.
  Co do walorów Opolszczyzny - jest nieźle. Teren generalnie płaski, a jak komuś się zamarzy górka to i na Górę Świętej Anny może wyskoczyć.
Sławek

Jakub S.

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 31, 2010, 11:40:56 am »
Jestem nudny jak flaki z olejem i w takim razie proponuję Pomorze. Wielki Przejazd Rowerowy w Gdańsku, na początku czerwca. Termin przedsezonowy, okolica wytrawna (wspaniałe lasy, plaże, no i oczywiście kąpiele w chłodnym pewnie jeszcze morzu na ochłodzenie ;) )


Zlituj się nad studentami, początek czerwca to straszny pomysł, ja np. z większości przedmiotów mam kolokwia zaliczeniowe _przed_ samą sesją czyli przez 3 pierwsze tygodnie czerwca.
W ogóle to się zorientowałem właśnie że sesja przedłuża się w pierwszy tydzień lipca więc chyba powinienem zmienić głos na wrzesień :P
Jakub Sałata

Yin

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 4077
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 31, 2010, 11:49:30 am »
Opole to dobre miejsce, tym bardziej biorąc pod uwagę daleką od śląska lokację poprzedniego zlotu. Na śląsku jest sporo poziomek, liczę na to że bliskość miejsca zlotowego zachęci właścicieli do przyjazdu.  Co do daty to w lipcu mogę być nie osiągalny (praca) pozostałe miesiące są ok.

zulus

  • kolarz na poziomie
  • ***
  • Wiadomości: 88
    • rajder opole
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 31, 2010, 06:03:50 pm »
Chciałbym przypomnieć, że nasz klub podjąłby się takiej imprezy od A do Z. Osoby, które piszą "...a może by tu i tam...", to tylko "może". Jak do tej pory żadna z organizacji czy też grupa ludzi nie jest zainteresowana na chwilę obecną zorganizowaniem takowej imprezy. Widzę, że forumowicze dosyć przychylnie odnoszą się do Opola. Ze względu na to, że nasze imprezy rowerowe bazują na dofinansowaniu przez budżet miejski lub wojewódzki, chciałbym przypomnieć, że musimy podjąć decyzję o organizacji takiej imprezy do 11 stycznia (to jest ostateczny termin składania wniosków).

storm

  • Gość
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 31, 2010, 06:28:12 pm »
@Zulus - ok, ja jestem ZA, zwłaszcza, że to może być wtedy organizacja na takim poziomie jak w Pile czy w Poznaniu w 2009 :D

Ale skoro są i ludzie chętni na lipiec czy inny tam czerwiec, to może by jeszcze jakąś małą imprezkę przed wakacjami, mniej oficjalną? Zwłaszcza, że opodal centrum Polski, mamy np Zyrardów, a w nim wspaniały tor kolarski... ;) (nęcę, nęcę... aż wynęcę... ;) )

cruzbike

  • wyczynowiec na poziomie
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Solec Wielkopolski
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 31, 2010, 09:15:48 pm »
Mysle że wrzesień wpisał się juz w naszą tradycje. Poza tym Opole to dobre miejsce, tym bardziej że są ludzie i jest tam dużo poziomek. W tym roku chcial bym podlecieć na zlot i najbardziej pasował by mi taki sam termin jak podczas poprzednich zlotów, czyli wrzesień. Nie jesteśmy nawet pewni czy w czerwcu przyjedzie dużo poziomkowiczów. Lipiec chyba za gorący, a sierpień też będzie raczej zlym terminem. Mi pasi Opole i pierwsze dwa tygodnie września. w 2011 roku.
Przy okazji życzę wam szczęśliwego i pomyślnego nowego roku, bo piszę w tym roku ostatni raz na tym forum ;).
GG: 13949582

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 31, 2010, 09:39:51 pm »
Storm. Weście się i zrobimy. Koledzy z Opola mają doświadczenie, możliwości i chęci. Tor w Żyrardowie imprezy nie zorganizuje.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


storm

  • Gość
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 01, 2011, 09:38:12 am »
@Hansglopke - jedno pytanie - kto załatwił wejście na Tor w Żyrardowie? Przypomnij sobie, przeczytaj odpowiedni wątek, a potem wróć tu i zastanów się nad tym, dlaczego mnie obrażasz, skoro to ja ów Tor organizowałem.
I nie "weście się", tylko proponuję coś jeszcze, poza Oficjalnym Zlotem. Przeszkadza Ci to, że ktoś chciałby spotkać się nie tylko na ZLocie, ale i wcześniej? Może się pościgać, zmierzyć swoje siły, możiwości? Sprawdzić osiągi poszczególnych typów rowerów? Powiedz mi proszę - w czym Ci to szkodzi? W czym przeszkadza?
Że to nie "ten" wątek? Ale możemy chyba planować równocześnie kilka róznych imprez w nowym 2011 roku?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2011, 09:41:03 am wysłana przez storm »

hansglopke

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 2162
  • Zduńska Wola
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2011, 12:06:43 pm »
Storm.
Nie zrozumieliśmy się.
"Tak to już jest, że najszybciej zwraca na siebie uwagę idiota." - CK Dezerterzy

"Na pionowcu boli tyłek, plecy i w ogóle wykańczająca i niewygodna pozycja jest..." - Mototramp


gemsi

  • całkiem inny wariat
  • *****
  • Wiadomości: 1616
  • carbon matters
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 01, 2011, 03:55:34 pm »
w zasadzie jesli chodzi o miejsce zlotu to mnie osobiscie jest obojetne, jesli o czas to osobiscie wolalbym przelom VIII/IX. Formula 3 dniowa jest chyba najoptymalniejsza, zawsze mozna wprowadzic dodatkowe zajecia w malych podgrupach, a zlot moze byc zwinczeniem dluzszej wyprawy, lub tez jej poczatkiem. Jesi kolga z Opola sie deklaruje i bedzie tak jak mowi to super sprawa :)

kamyk

  • sympatyk
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: IV OGÓLNOPOLSKI ZLOT ROWERÓW POZIOMYCH 2011
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 01, 2011, 05:18:51 pm »
może ja tak trochę z innej beczki jak by ktoś chciał to można by na woodstock pojechac i nie jako zlot tylko może jako zaprawa przedzlotowa :) kawał poletka ogrodzic rowerkami  po okolicy pojeździc a w nocy dobrych koncertów posłuchac  woodstock sam w sobie jest fenomenalna imprezą a jak by tam jeszcze kilka poziomek sie pojawiło to byśmy byli jak rodzynki na cieście :):)
"kamyk"