Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Techno / opony na zimę
« Ostatnia wiadomość wysłana przez woojtek1 dnia Październik 18, 2018, 12:02:37 pm »
Jak tam. Dotychczas cały sezon jeździłem na tych samych. Mam schwalbiaki 1,35. Po ostatniej glebie (przez tory) zaczynam się zastanawiać czy na jesiennych liściach, albo zimowym lodzie nie lepiej jednak zmienić na coś bardziej przyczepnego. Jakie macie doświadczenia. Zmieniacie na zimę?
22
Techno / Odp: Magura Clara
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piechucki dnia Październik 18, 2018, 09:35:57 am »
Wszystko zrobione według instrukcji, ale lewa klamka robi się miękka po ustawieniu w położeniu do jazdy. Ktoś ma jakiś pomysł, odpowietrzana kilka razy, w pionowym ustawieniu nie działa w poziomie tak.
Wygląda, że jednak nie do końca dobrze odpowietrzone :( A co robisz nie tak? Nie wiem. Może któraś z uszczelek lub połączeń "puszcza"?

... bo zaoszczędzisz 10 czy 20 zł na płynie i potem wydasz 3x tyle za wymianę części.
Dla mnie liczy się funkcjonalność i cena.
...najekonomiczniej jest zastosować samochodowy płyn do układów zawieszeń (francuzy). Kupiłem litrowe opakowanie za 20 zł - działa i nic się nie dzieje.
Dziękuję
23
Techno / Odp: Magura Clara
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bart07 dnia Październik 18, 2018, 09:31:07 am »
Ja zalałem LHM Citroena. To co było w środku (rower chyba 15 letni) przypominało błoto. Po 3 krotnym przepłukaniu jest czyściutki. Mając nieograniczoną ilość (1L) odstałego oleju, bez powietrza, mogę spokojnie wyciskać powietrze do czasu jak na pewno będzie odpowietrzone. Nie chciałbym być ograniczony do 1 wymiany. Do płukania i odpowietrzenia zużyłem ze 200 ml.
24
Techno / Odp: Magura Clara
« Ostatnia wiadomość wysłana przez golden dnia Październik 18, 2018, 09:29:01 am »
Chodzi o to że Shimano mineralny miałem na miejscu i w serwisie koledzy powiedzieli że będzie pasował
25
Techno / Odp: Magura Clara
« Ostatnia wiadomość wysłana przez live_evil dnia Październik 18, 2018, 09:07:57 am »
Czasem chodzi o zasadę - nie każdy ma ochotę zapłacić więcej za mniejsze opakowanie, tylko dlatego, że jest tam napis Magura.
26
Techno / Odp: Magura Clara
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DeVilio dnia Październik 18, 2018, 08:49:30 am »
Piechucki - a ile ty tam tego płynu wlewasz i do jak wielkiej instalacji że szkoda Ci zapłacić tych 40zł za opakowanie, które średnio styknie na 4 odpowietrzenia standardowego układu? :D Do magury najlepiej Magura Royal Blood - lepiej potem nie bawić się w wymianę uszczelek i innych pierdół bo zaoszczędzisz 10 czy 20 zł na płynie i potem wydasz 3x tyle za wymianę części.
27
Techno / Odp: Magura Clara
« Ostatnia wiadomość wysłana przez golden dnia Październik 18, 2018, 08:48:22 am »
Wszystko zrobione według instrukcji, ale lewa klamka robi się miękka po ustawieniu w położeniu do jazdy. Ktoś ma jakiś pomysł, odpowietrzana kilka razy, w pionowym ustawieniu nie działa w poziomie tak.
28
Techno / Odp: Jeżdżę VM...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bart07 dnia Październik 18, 2018, 07:34:15 am »
Przejrzałem pobieżnie strony jakie podałeś. Zaczynam rozumieć (nie żebym wcześniej tak zupełnie nie rozumiał) bardziej Twoje reakcje na niektóre komentarze. Kalisz pojawi się na mojej trasie. Nie wiem kiedy, ale się pojawi. Jeszcze dużo nauki i prób przede mną, abym wiedział o co Ciebie zapytać. Pozdrawiam i gratuluję.

Bartosz
29
Sprzedam, kupię / Odp: Sprzedam velomobil - cabbike - karoseria
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michal883 dnia Październik 17, 2018, 11:41:13 pm »
Ciekawe, co obecnie jest na sprzedaż z takich velomobili. Muszę się zainteresować, bo że zima idzie choruję na rower z budą :)
Tylko, żeby buda była kompletna tzn żeby dało się zamontować jakieś ogrzewania wewnątrz no i napęd elektryczny (elektryka we własnym zakresie)
Dobrze, żeby miał zawieszenie na 3 wahaczach jak w matixie. Taki matix z budą, to byłaby rzecz idealna. Taki malutki leciutki rowero-samochód. Komfort jazdy po ścieżkach + ogrzewanie i wycieraczki jak w aucie na zimę :) :) :)
30
Różności / Odp: Przyznać się! Który to...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gajowy dnia Październik 17, 2018, 05:07:33 pm »
Wczoraj byłem pokibicować na 19 PKO Maratonie w Poznaniu. Głównie kibicowałem tak zwanym (po staropolsku  ;)) handbikerom, którzy startowali przed główną imprezą i z dużym zdziwieniem wśród nich dostrzegłem bardzo klasyczną trajkę w układzie tadpole napędzaną konwencjonalnie przy użyciu nóg. Wie może ktoś coś bliższego? Czy może była to maszyna towarzysząca któremuś z zawodników, a może jechał nią zawodnik z jakąś inną, nie nożną niesprawnością? Przyznaję ze wstydem, że z wrażenia nie zapamiętałem numeru startowego. Bo chyba organizatorzy nie uznali trajki za "wózek inwalidzki z napędem łańcuchowym" tylko z racji pozycji jeźdźca?
znam gościa ale nie ma go u nas na forum emeryt i jeździ rekreacyjnie ale bardzo często ,mam go na FB w znajomych ,gajowy go chyba też zna

Znam człowieka, to Zdzisiu Długiewicz z Głuchowa. Poznaliśmy się na FB, a fizycznie spotkaliśmy się kiedy w zeszłym roku  jechałem na zlot do Czech. Super człowiek, wielki pasjonat poziomek!!! Proponowałem żeby ujawnił się na forum, ale jakoś nie zdecydował się, oczywiście poinformowałem Zdzisia o naszych zlotach. Z tego co wiem to startował również w maratonie PKO we Wrocławiu w tym i ubiegłym roku. :)
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10