forum.poziome.pl
Rowery poziome - forum dyskusyjne => Różności => Wątek zaczęty przez: woldopeper w Stycznia 17, 2017, 09:33:43 pm
-
witam
Pytałem prawie rok temu , ale zapytam raz jeszcze-to jak jest z tym logo Naszego Poziomego Bractwa?
znaczy jest czy nie jest- bo to pytanie jest...
-
Łatwiej rower zbudować, czy przejechać ultra niż wymyślić logo.
-
Logo było by super ale grafik by się przydał jest tu jaki :)
-
Chciałbym na flagę cos fajnego nanieść i z dumą z nia.jeździć ale kiepski jestem w te kocki i flagi niema :(
-
Khm, ale przecież było coś robionego w temacie za czasów Zlotu w Warszawie i potem kiedy robiłem wizytówki na Zlot w Sieradzu zdaje się?
-
witam
Pytałem prawie rok temu , ale zapytam raz jeszcze-to jak jest z tym logo Naszego Poziomego Bractwa?
znaczy jest czy nie jest- bo to pytanie jest...
Generalnie oficjalnie logo nie zostało wybrane, ale jest kilka wzorów, które w zależności od upodobań możesz sobie wykorzystać.
Np. ze zlotów i strony HPV są tu:
https://www.facebook.com/pg/ForumPoziomePl/photos/?tab=album&album_id=591591337670324 (https://www.facebook.com/pg/ForumPoziomePl/photos/?tab=album&album_id=591591337670324)
-
(https://scontent.flhr3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/391252_2823781208955_1962889749_n.jpg?oh=ae32d15eead963933698b616ac36dada&oe=59133F7B) to jest nasze logo ;D
-
Ale że co? Każdy ma se tatuaż walnąć ;) Ja chciałem tylko na flage
-
Orzesz ty orzeszku...żona się nie ucieszy ...ta... pytałem tylko o logo ... na flagę...
-
A ten tatuaż to obowiązkowy ? ;) jesli tak to na jakiej części ciała trzeba zrobić :)
-
ja zrobiłem jak widać na łydce prawej nogi :P
-
A zatwierdzony przez najwyższą komisyje ,bo jak miejsce sam wybrałeś i komisyja nie zatwierdził to bedzie lipa ;)
-
Każdy może coś zaproponować? ::)
-
Proponuję jakieś naklejki na auto z logo.
-
Tu niema chętnych z umiejętnościami graficznymi by zrobić jakieś fajne logo ,szkoda